Jump to content

Stanley Hotel'deki Hayaletlerden Lucy'nin Fotoğrafı


GOZ

Önerilen Mesajlar

Kolorado'daki Stanley Hotel, Stephen King'in The Shining'i yazarken esinlendiği bir mekandı. Otele yapılan bir gezi sırasında tura katılanlardan biri çektiği fotoğrafta otelin ünlü hayaletlerinden birini yakaladığını iddia ediyor. Fotoğrafta tur rehberi merdivenlerden inerken masanın arkasında saklanan koyu saçlı, pembe giysi giyen, gözleri kamera flaşını yansıtan kızın otelin ünlü hayaletlerinden Lucy olduğuna inanılıyor. Fotoğrafı çeken turist "Birçok resim çekmemiz istendi. Fotoğraflarda birçok yeşil orb yakaladık ama hiçbir fotoğraf bunun kadar ürkütücü değildi. Bu pembe giysili küçük kız kesinlikle turdaki insanlardan biri değildi. Fotoğraftakinin Lucy olduğuna inanıyorum." dedi.

Lucy 13 yaşlarında küçük bir kızdı. Birilerinden kaçtığı ve otelin bodrumunda saklandığı ama otelin personeli tarafından farkedilince gitmeye zorlandığı ve dışarda soğuktan donarak öldüğü söyleniyor.

rgI19YD-581x1024.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adı bilinmeyen çocuk hayaletler mi ? Otelin ün kazanması veya ilgi çekmesi için yapılmış bir sahtekarlık olmasın ? :\

Stanley Hotel zaten bu tür paranormal olaylarla ünlü bir otel. Ghost Adventures ekibi de bu oteli inceledi: Birçok EVP, ışık anomalisi, EMF detektörlerinde dalgalanmalar, hızla hareket eden bir sis ve bir hayaletin dijital fotoğrafını kanıt olarak buldular. Yani bu fotoğrafın gerçekliğine inanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...