Jump to content

Üstün Irkın İzleri!


nameste

Önerilen Mesajlar

Burnumuzun Dibinde Ortaya Çıktı: İnsanlardan 12 Milyon Yıl Önce Yaşamış Üstün Irkın İzleri

 

 

 

Afyon'daki Frig Vadisi'nde, bundan yaklaşık 14 milyon yıl öncesine dayanan araç izlerine rastlandı!

 

Moskovo'da Fen Bilimleri Bilimsel Araştırma Merkezi'nde Müdür olan Dr. Koltypin, 3 meslektaşı ile birlikte Türkiye'de saha araştırmasındaydı.

 

 

http://img-3.onedio.com/img/719/bound/2r0/55d6f85ddc96b9361f1859bb.webp

 

Sahada oldukları süre içerisinde, Afyon'da bulunan Frig Vadisi'nde inanılmaz bir izle karşılaştılar.

 

 

Rus Jeolog Dr. Alexander Koltypin, Frig Vadisi'nde 12-14 milyon yıllık izlerin, üstün ırka ait

 

olduğunu savunuyor.

 

http://img-3.onedio.com/img/719/bound/2r0/55d6f3591bd37ee31557ba1f.webp

 

Koltypin'in açıklamalarına göre, izler büyük bir arazi aracına ait.

 

 

Dinozorların ayak izlerinin de aynı faktörle günümüze kaldığını belirten Koltypin, normal bir insanlıktan bahsetmediğini vurguladı.

 

 

http://img-0.onedio.com/img/719/bound/2r0/55d6fb8630c4c78973ef7bf4.webp

 

Bulunan izlerin, bilimde tanınan klasik insanoğlundan farklı bir ırka ait olduğunu ve milyonlarca yıl önce keşfedilen arazi aracının da üstün ırka işaret ettiğini belirtti.

 

 

http://img-3.onedio.com/img/719/bound/2r0/55d7039c90891eec33f212a3.webp

Bu keşfin ispatlanabilmesi için, daha donanımlı ekiple gelerek karbon testi yapılacakmış.

 

 

Araç izlerinin modern bir araç izleriyle neredeyse aynı olduğunu ancak derinlik ve kalıntıların milyonlarca yıl öncesine işaret ettiği söyleniyor.

 

 

http://img-0.onedio.com/img/719/bound/2r0/55d7040790891eec33f212e0.webp

Milyonlarca yıl öncesinde modern araç üretebilen bir aklın, üstün zeka olduğuna da inanmak gerekiyor sanırım.

 

 

Şimdiye kadar gelen dayanaklara göre, en zeki ırk 2,5 milyon yıl öncesinde yaşıyordu. Bu yeni keşifle bilim alemi sarsılacak gibi gözüküyor.

 

http://img-11.onedio.com/img/719/bound/2r0/55d71f567699067e727cef51.webm

 

 

 

 

Kaynak: Burnumuzun Dibinde Ortaya Çıktı: İnsanlardan 12 Milyon Yıl Önce Yaşamış Üstün Irkın İzleri - onedio.com

 

 

Kaynak:http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3200912/Did-ancient-civilisation-drive-tanks-Turkey-14-MILLION-years-ago-Probably-not-academic-thinks-so.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel konu. İşte bu bizden önceki ırkın Uzaylı, Enki Tanrıları vb. teoriler kadar aslında bizden önce spiritüel yolculuğunun dünya aşamasını tamamlayıp bedensiz yaşama geçmesine rağmen gönüllü olarak Kaynak'ın direktifiyle dünyaya inip bizden sonraki sistem versiyonunu organize edebilmek için ilk insanlara yaşamayı öğreten Atlantisliler olduğu söyleniyor. Bir nevi tekamül organizatörleri yani.

 

Diğer bir teori de bizzat uzak gelecekten gelen Enki ve ekibi olayı. Tabi iki teori birbiriyle çatışıyor mu yoksa çakışıyor mu o da ayrı bir konu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeryüzünden, defalarca çok üstün medeniyetler geçtiğinin kanıtı bu. Fakat, ana akım "bilim adamları" görmezden geliyor. Her şey gibi, bilim de iyice yozlaştı. Bilimde de mafya var.

 

Dinozorlarla aynı çağda insana ait buluntular var. Üzerinde durulmuyor. Görmezden geliniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her şeyin bir zamanı var. Dinlerde, kaderlerimizin biz olmadan evvel belirlendiği, her yaşayacağımızın "alın" yazımızda yazılı olduğundan bahsediliyor.

Ben sanmıyorum ki tamamen tesadüfler ve sebep-sonuç ilişkileri sonucunda şuan bulunduğumuz konumdayız. Apaçık ortada ki genetik bir müdahele mevcut. Bizden her zaman saklanan ve gizlenen şeyler oldu, olacaktır.

İzleri takip etmekse bizim elimizde, arayan bulacaktır da.

 

Yahu ufak(!) bir hesapla, ortalama;

 

- 10 milyon süperküme

- 25 milyar galaksi grubu

- 300-350 milyar büyük galaksi

- 7 trilyon cüce galaksi

- 30 milyar trilyon (3x1022) yıldız'ın bulunduğu bir evrende, daha da doğrusu "sonsuzluk" gibi bir olguda, ne kadar yalnız olabiliriz ki?

 

Ayrıca;

 

“İki ihtimal var. Ya evrende yalnızız ya da değiliz. İkisi de eşit derecede korkunç.”

- Arthur C. Clarke

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Arkeolojide dünya dışı ziyaretçilerin izleri

   http://www.ufonet.be/UFOLAR/uzayliizleri/baslikresim/val%20carminoca1.jpg Gezegenimizde çözülemeyen sırlar bizleri hep insanlığın henüz aydınlatılamamış o karanlık geçmişine götürüyor.Biz insanlık olarak aya gittik( ???) ,atom bombasını (ne faydası varsa) yaptık, genetik olarak canlıları değiştirebiliyoruz,DNA’ nın şifresini çözüyoruz, yakında Mars’a gitmeyi planlıyoruz ancak tarihimizin büyük bir bölümünü açıklayamıyoruz.Açıklayabildiğimizin ne kadarı gerçek tarihimiz orasınıda ancak Allah bil

   , Yer: Dünya Dışı Yaşam

  • At Nalı Şeklinde Ayak İzleri

   http://i.hizliresim.com/AznWap.jpg   1855 yılının Şubat ayında İngiltere'nin Güney Devon kentinde tuhaf ayak izleri keşfedildi. Bu izlerin kime veya neye ait olduğu belirlenemedi. Fakat bazı köylülere göre bu izler şeytanın ayak izlerinden başka birşey değildi. bilim insanları ise bu görüşü tamamen reddediyor ve şu soru ortaya çıkıyor: Bunlar Kimin Ayak İzleri ?   Kardaki ayak izlerinin her biri at nalı şeklindeydi. Fakat izler evlerin damlarında da görülmüştü. İzler tek bir hat üzerinde dev

   , Yer: Paranormal Olaylar

  • Atatürk'ün Üstün Kişiliği

   Atatürk, Millî Mücadele'de millî birliği sağlayan eşsiz bir lider, savaş meydanlarında gerçekçi bir kumandan, devlet kuran büyük siyaset adamı, milletini çağdaşlaştıran güçlü bir devrimcidir. Bu nitelikleriyle, insanlık tarihinin tanıdığı en büyük adamlardan biri olduğuna şüphe yoktur. Kahramanlık ve yüksek insanlık meziyetlerini kişiliğinde en yüksek düzeyle taşıdığında dünya tarihçileri ve fikir adamları tereddütsüz birleşmektedir. Tarihin büyük tanıdığı kişilerle karşılaştırıldığı zaman, türl

   , Yer: Atatürk'çü Düşünce Kulübü

  • Üstün yaratıcılığa sahip kişilerde görülen 18 farklı davranış biçimi

   Yaratıcılık, tuhaf ve genellikle de mantık dışı görünen bir şeydir. Yaratıcı düşünce biçimi, bazı kişilik türleri için sabit ve belirgin bir karakter özelliğidir. Ama duruma ve şartlara göre de değişebilir. İlham ve fikirler en beklenmedik anda birden bire zihnimizde belirebilir, ama onlara en çok ihtiyaç duyduğumuz zaman bir türlü ortaya çıkmazlar. Yaratıcı düşünce özel bir algılama yeteneği gerektirirse de, düşünme sisteminden tamamen farklıdır.   http://www.icmimarlikdergisi.com/wp-content/u

   , Yer: İnsan Psikolojisi

  • Tarih Öncesinde İleri Uygarlıkların İzleri

   [TABLE=width: 99%] [TR] [TD=colspan: 2] Bugünkü başarılarımız, bizden önce gelip geçmiş 40.ooo insan nesline dayanır. Keşfedilen uygarlıklar, yazıtlar, papiruslar ve kitaplar dünya beşerinin serüvenini bir zaman örgüsü içinde sunarlar bize. Kişisel çabalarıyla değerleri ortaya çıkaran ve bu tutumlarıyla yeryüzü toplumuna tohum işlevi gören düşünürler, dar kafalı ve tutucu çağdaşlarına meydan okuyarak, dünyanın ve evrenin sanıldığından daha büyük, daha yaşlı olduğunu asırlarca önce ortaya koyma

   , Yer: Kayıp Medeniyetler

×
×
 • Yeni Oluştur...