Jump to content

Fal Bakanların Ortak Özellikleri


Lethal Perfection

Önerilen Mesajlar

Link: Fal Bakmayı Bilenlerin 17 Ortak Özelliği - onedio.com

 

1. Doğa üstü varlıklarla ilişki içindedirler

 

Fal bakmayı bilen insanların doğa üstü varlıklarla iletişim içinde olduğu düşünülür. Falları da ona irtibat kurduğu doğa üstü varlıkların verdiği bilgilerden yorumladıklarıyla doğru tahmin ettikleri bilinir.

2. Konuşkandırlar

 

Fal bakmayı bilen insanlar konuşmayı anlatmayı seven insanlardır. Size tatlı tatlı anlatırken dinlemeye doyamazsınız.

3. Açık sözlüdürler

 

Gerçekleri ne pahasına olursa olsun söylemekten kaçınmazlar. Unutmayın dost acı söyler.

4. Genellikle yalnızdırlar

 

Karşı cinsle münasebetleri genellikle zayıftır. Ama bu problem onlardan kaynaklanmaz. Karşı cins içlerini gören biriyle birlikte olmaktan korkar. Bu yüzden pek uzun süreli ilişkiler yaşayamazlar.

 

5. Kendi ayaklarının üzerinde durmayı iyi bilirler

 

Bu yalnızlık dolayısıyla hayatlarındaki tüm zorluklara karşı tek başlarına göğüs germek zorunda kalırlar. Bu da onları karakter olarak çok güçlü biri yapar.

[h=2]6. İyi gözlemcidirler[/h]Gözlerinden hiçbir şey kaçmaz. Sizi tek süzüşte analiz edip hal ve tavırlarınızdan nasıl bir ruh haline sahip olduğunuzu anlar ve dolayısıyla da başınızdan geçmiş olması muhtemel olayları tahmin etmekte hiç zorlanmazlar.

[h=2]7. Empati yetenekleri gelişmiştir[/h]Karşılarındaki insanların hayatlarını iyi analiz edebildikleri için onların durumunu anlar ve kendilerini onların yerine koyup çok iyi empati kurabilirler.

[h=2]8. İyi dostturlar[/h]Sizin durumunuzu iyi anlayabildikleri için her duygunuzda yanınızda olurlar ve bir zaman sonra sürekli onları aramaya başlarsınız.

[h=2]9. İleri görüşlüdürler[/h]Nasıl olmasınlar ki? Sezgileri çok güçlü olduğu için gelişebilecek olayları da rahatlıkla öngörebilirler.

[h=2]10. İçlerine kapanıktırlar[/h]Herkesle ilgili düşüncelerini rahatlıkla dile getirmelerine rağmen kendileriyle ilgili konuları içlerinde küçük küçük kutulara hapseder anahtarlarını ise kaybederler.

 

[h=2]11. Renkli kişiliklerdir[/h]Kendilerini takı ve kıyafetleriyle göstermeyi severler. Renkli kıyafetler vazgeçilmezleridir. Abartılı takılar kullanmayı da severler çünkü nesnelerin enerjilerini iyi bilirler ve kullandıkları taşları buna göre seçerler.

 

[h=2]12. Bu dünyada bir misyonları olduğuna inanırlar.[/h]Unutmayın fal bakmayı bilen insanlar özel ve seçilmiş insanlardır. Bu dünyada bir misyonları vardır ve bu yüzden dünyaya gönderildiklerine inanır misyonlarını tamamlayabilmek için yaşarlar.

 

[h=2]13. Aniden uzaklara dalarlar[/h]Birden bire uzaklara dalarlar ve gözlerinin önüne bir vizyon gelir. Ya geçmişten ya gelecekten ya da o an olmakta olan olayları sezgisel güçleri ve hisleriyle görmeye başlarlar.

 

[h=2]14. Çok sevinilecek olaylar onları pek sevindirmez[/h]Çünkü Lethal Perfection'dan daha sevindirici bir şey olamaz.

[h=2]15. Büyük trajedilerden etkilenmezler[/h]Çünkü hayır gibi şer de geçicidir ve olayların elbet yoluna gireceğini bilirler.

[h=2]16. Hayvanlarla değişik bir ilişkileri vardır[/h]Yolda gördükleri hayvanları etkilerler çünkü hayvanlar onlardaki gücü hisseder.

[h=2]17. Siz siz olun onları sakın kızdırmayın[/h]Çünkü kızdıkları zaman istemeseler de nazar atarlar. Bu sizin kötülüğünüzü istediğinden değildir. Tamamen istem dışı olarak gerçekleşir. Dolayısıyla onlara karşı çok dikkatli davranıp sinirlendirmemek için elinizden geleni yapın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Meh :p gibi gibi çoğu kişinin fal baktırma sevgisi bazen çileye dönüşüyor bakmazsın kırılırlar bakarsın bir hafta sonra yine bak derler. İnsanlar sürekli derdini anlattığı için bi süre sonra stres yumağı olursunuz vs vs :D siz siz olun kalabalık ortamlarda fal baktığınızı dile getirmeyin :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fal bakanların yukarıda belirtilen ortak özelliklerine katılıyorum ama eklemek istediğim çok önemli bir özellik daha var; gerçekten fal bakabilen kişi kendisine fal bakarken zorlanır. Başkalarının falını yorumlarken berrak bir suyu okurmuşçasına anlatabilen ben, kendi kahvemi kapattığımda bardaktaki telveyle uzun uzun bakışmaktan öteye gidemem mesela. Bu yüzden benim fallarıma her fincan kapattığımda Aurora bakar. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Yule Ritüeli ve Yule Özellikleri, Gelenekleri

   Öncelikle Herkesin Yule'u kutlu olsun... =) Bildiğiniz gibi Yule 21 Aralık tarihinde kutlanır ve Güneş Tanrı'nın yeniden doğuşudur. Bu gelenek olduğu gibi hristiyanlığa Christmas olarak geçmiştir. Hristiyan Christmas geleneklerinin tamamı pagan kökenli Yule geleneğinden gelmiştir. Çam ağacı süslemek, su içinden elma yemek, el yapımı hediyeler vermek vs.. gibi gelenekleri vardır bugünün...   Özellikle her daim yeşil kalan bitkiler Güneş tanrı ile özdeşleştirilir bugün, çünkü Güneş tanrı ölür ve

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

  • Hayatımın dönüm noktasındayım (FAL)

   Merhaba gençler, şöyle bir göz attım ve yakınlarda böyle bir konu açılmamış hiç umarım forumda birileri vardır ? Hayatımın dönüm noktasında gibiyim ve nasıl kararlar almam gerektiği konusunda kafam çok karışık şu dönemde şöyle güzel bir fal bakan birine gerçekten ihtiyacım var. Kimin gönlünden bir fal kopuyor.? ?Evren rızası için şu karasız döneminde olan kişiye bir fal bakacak biri var mıdır ? ?

   , Yer: Fal ve Kehanetler

  • Dizin:Fal Çeşitleri

   El Falı El Falı (Şiromansi) El Falı ve Astroloji Göz Rengi Falı Yıldızınız & Avcunuz Yüz hatlarınıza Göre Karakteriniz Göz Falı - Göz Renginiz Kişiliğinizi Ele Veriyor Erzurumlu İbrahim Hakkı'nın "Marifetname"si-El ve Yüz Yapısı İsim Falı Numeroloji Kader Sayınız numeroloji evliliğe bakış İsimdeki Sesli ve Sessiz Harfler Günlük Yaşam Sayılarını Bulma Tekniği Tibetan Mo Divination-Ti

   , Yer: Fal Çeşitleri

  • Büyü ve sanatın ortak kökenleri üzerine

   İnsan toplumunun çekirdeğini küçük bir göçebe topluluk oluşturmuştu. Bunları insansı maymunlardan ayıran özellik, elleriyle bazı ilkel araçlar yapmaları ve ateşten yararlanmalarıydı. İnsan toplumu bu ilk çekirdeğin bölünmesi sonucunda gelişti. Bu göçebe topluluk, ilkin, her ikisi de dıştan evlenme kuralına bağlı iki yarıma bölündü. Bir yarımın erkekleri öteki yarımın kadınlarıyla çiftleşti. Doğan çocuklar analarının bağlı olduğu yarımın üyesi sayıldılar. Daha sonra bu yarımlar da kendi içlerinde

   , Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

  • Büyü ve Sanatın Ortak Kökenleri Üzerine

   İnsan toplumunun çekirdeğini küçük bir göçebe topluluk oluşturmuştu. Bunları insansı maymunlardan ayıran özellik, elleriyle bazı ilkel araçlar yapmaları ve ateşten yararlanmalarıydı. İnsan toplumu bu ilk çekirdeğin bölünmesi sonucunda gelişti. Bu göçebe topluluk, ilkin, her ikisi de dıştan evlenme kuralına bağlı iki yarıma bölündü. Bir yarımın erkekleri öteki yarımın kadınlarıyla çiftleşti. Doğan çocuklar analarının bağlı olduğu yarımın üyesi sayıldılar. Daha sonra bu yarımlar da kendi içlerinde

   , Yer: Dinler ve İnanışlar

×
×
 • Yeni Oluştur...