Jump to content

Farklı ve Keyifli Oyun Ortamı Arayan Gnoxis Sakinlerinin Dikkatine...


Bellator

Önerilen Mesajlar

Değerli gnoxis sakinleri, değerli oyuncular..

 

Uzun süredir çöküşte olan oyun dünyasından çoğu oyuncu eminim sıkılmıştır artık. O eskiden aldığımız keyif pokemon'lar, contra'lar, half life'lar yerini saçma sapan oyunlara ve grafiklere bıraktı nadirende olsa arada keyif veren oyunlar çıkıyor ancak bu yetersiz malesef asıl meseleye gelecek olursak, şey düşündüm

ufakta olsa gnoxis olarak bir oyun grubu oluşturalım keyifli vakit geçirelim farklı birşey yaşayalım. İsteyen varsa cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum..:)

 

 

Gnoxis Oyuncuları üyeleri :

1- Bellator

2- Ariakas

3- ArpiA

4- Who

 

Sayının artmasını umutla bekliyoruz :)

 

Oyun önerileride yaparsanız sevinirim, online veya local olarak oynayabileceğimiz herhangi bir oyun olabilir.

 

Sisteminizide yazarsanız çok makbule geçer :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında büyük çapta bir mmorpg oynanacaksa ve ücretsiz bir oyun olacaksa TERA tercih edilmeli diye düşünüyorum. Ücretsiz oyunlar arasında en iyi grafiğe sahip. Sıra tabanlı mmorpg olarak dofus, Çok çok eskilerden Ultima Online :) Oyun bol.

 

Büyük çapta olursa sistemi iyi olmayan arkadaşlarda olabilir onlarıda düşünmek lazım ekliyim, sisteminide yazsın herkes ona göre ayarlayalım. :)

 

Konuyuda güncel tutmak lazım insanların görebilmesi için

Bellator tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de katılabilirim ve neden umudu kesiyorsunuz ki,bir oyunu oynamak için koca forumu oyuna sokmak gerekmiyor.Forumdan bir kaç kişiyle de eğlenilebilir.Beni de yazabilirsiniz. :)

 

aramızdan bazıları oynamak istiyorum oynamak istiyorum diyip he işte belki girer bakarım nadiren diyorda :D sözleşme mi imzalatsak size ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Metin2.. Dermişim.. :D Oynayacaksak stratejik bişey olsun ya,pek oyunda bilmiyorum ki.Ben olsam Cry of Fear'ı 4 kişi online oynayalım derim. (Kalp hastalığı olanlar hariç)

Onun dışında levele bağlı kalacaksak Shaiya oynayalım derim.S4 League var güzel anime oyunu.

Son olarak Minecraft :D

Tristiana tarafından düzenlendi
Yazım hatası
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Metin2.. Dermişim.. :D Oynayacaksak stratejik bişey olsun ya,pek oyunda bilmiyorum ki.Ben olsam Cry of Fear'ı 4 kişi online oynayalım derim. (Kalp hastalığı olanlar hariç)

Onun dışında levele bağlı kalacaksak Shaiya oynayalım derim.S4 League var güzel anime oyunu.

Son olarak Minecraft :D

 

metin2 yi görünce kalbime indi :D online olarak benim önerilerim league of legends ve guild wars 2 onun dışında Cry Of Fear güzel gibi görünüyor :D minecraftta güzel olabilir. Shaiya ve S4 League in zamanı geçti hile ve para oldu artık :D

şeyde olabilir aslında FPS güzel bir oyun bulup oynayabiliriz strateji olarak age of tarzı bişey düşünülebilir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternet hızı yüksek biri minecraftta server açabilir,hamachi ile bağlanıp farklı şeyler yaparız.

S4 League de olabilir birlik kurarız ve takımca oynarız.Eşyalar pek önemli değil bu oyunda zaten,oynayışa bakıyor.

 

Alaplaya’nın en sevilen oyunlarından biri olan S4 League inanılmaz derecede hareketli bir oyun. Canlı renkler, sizi gaza getiren hızlı müzikler ve sporla savaşın harmanlanmasından oluşmuş yeni bir tür.

http://farm5.static.flickr.com/4014/4457236418_574b1347b0_o.jpg

S4 League’e başladığınızda karakterinizi 7 değişik sınıftan birini seçerek özelleştiriyorsunuz. Bu sınıflar şunlar: Invader, striker, backer, healer, tank, defender, assassin.

Invader: Invader sinsice düşman arasına sızıp, düşmanı en hassas olduğu noktadan vurmalı ve dikkatleri dağıtmalıdır. En hızlı şekilde düşman alanına geçer ve kafaları karıştırır. Rakibin stratejisini iyi okumalı ve her tür değişikliğe ayak uydurmalıdır.

Önerilen Silahlar: Plasma Sword, Heavy Machinegun oder Cannonade, Revolver.

Striker: Fumbi’yi rakip kaleye götürme görevi asıl Striker’ındır. (Fumbinin ne olduğu yazının devamında anlatılıyor). Burada maç başlayınca ilk saniyeler çok önemlidir. Striker bu sürede, topa rakipten önce ulaşmalıdır. Ama asıl zor kısmı, yeterince SP ile topa yetişmektir ki sonra topu rakip kaleye taşımak mümkün olsun. Bu karakter için hem HP hem de SP yetenekleri önemlidir, dolayısıyla iyi denge kurmak gerek.

Önerilen Silahlar: Counter / Plasma Sword, Submachine Guns, Semi Rifle / Gauss Rifle.

Backer: Backer Striker’ı doğrudan korumayla görevlidir. Striker’e karşı doğrultulan her tür saldırıyı kendine çekmelidir ve yolu temizlemelidir.

Önerilen Silahlar: Counter oder Plasma Sword, Submachine Guns, Revolver.

Healer: İyileştirici gücü olan bir karakter. Takım elemanlarına şifa vererek görevlerin tamamlanabilmesini sağlar.

Önerilen Silahlar: Mind Energy, Counter oder Plasma Sword, Submachine Guns.

Tank: Tank bir numaralı savunma hattıdır. Rakibin saldırılarını durdurmakla görevlidir ve fazla kişiye birden hasar veren silahlar kullanır. Rakibin Striker veya Backer gibi oyuncularıyla karşılaşır.

Önerilen Silahlar: Mind Shock / Submachine Guns, Heavy Machine Gun, Sentry Gun.

Defender: Defender takımını keskin nişancı olarak uzaktan destekler. Striker’in yolunu açmak için, rakip takımın Defender’ini ve diğer savunma oyuncularını vurmalıdır. Uzaklara doğru nişan almasından dolayı, İnvader gibi yakın dövüş oyunculara karşı pek şansı yoktur. Defender’i korumak için, Assassin’e ihtiyacınız olacaktır.

Önerilen Silahlar: Semi Rifle, Rail Gun, Submachine Guns.

Assassin: Rakip takımın Invader’ine karşı tetikte bulunur ve kendi Defender’lerini rakip saldırılara karşı uyarır. Yani görevi rakip saldırıları en hızlı şekilde takımına bildirmektir. Pozisyonunu devamlı değiştirmek zorunda olduğu için, hafif silah ve donanıma ihtiyacı vardır.

Önerilen Silahlar: Semi Rifle, Submachine Guns, Counter / Plasma Sword.

http://farm5.static.flickr.com/4043/4457236204_21d64435ce_o.jpg

S4 League’te (S4 Ligi) en çok tercih edilen oyun modları TouchDown (TD), DeathMatch (DM), Chaser. TouchDown modunda amacınız Fumbi denilen ve topa benzeyen özel bir nesneyi alıp rakip takımın spawn noktasında bulunan slota götürebilmek. Fumbi haritanın orta noktasında bulunuyor. Oyun başlar başlamaz her iki takım da fumbiyi kapmaya çalışıyor. Fumbiyi ele geçiren takım rakip takımın slotuna fumbiyi götürebilirse 1 puan kazanıyor. Eğer fumbi sizin takım elemanlarından birindeyse rakip takım onu öldürüp fumbiyi almaya çalışacağından arkadaşınızı korumalısınız. Fumbi düşerse düşmandan önce onu almalı ve rakibin slotuna ulaşmalısınız. Eğer fumbi rakip takımdaysa bu sefer rakibi slotunuzdan uzak tutmalısınız.

TouchDown modu oldukça strateji gerektiren bir mod. Takımda iş bölümü yapmanız gerekiyor. Tur başlayınca takımdaki herkes topa doğru koşarsa, takımın işi zor olacaktır.Her oyuncu üzerine düşen görevi yaparsa puan kazanmanız daha kolay olacaktır. Bu yüzden takımda saldırı gücü yüksek oyuncular yanında defansı da güçlü tutacak sınıflar olmalı.

DeathMatch: Bu modda fumbi bulunmuyor. İki takım elemanları devamlı surette birbirine saldırarak olabildiğince çok sayıda düşman öldürmeye çalışıyorlar.

Chaser Mod: Bu modda bir oyuncu chaser seçiliyor. Chaser seçilen oyuncunun amacı diğer bütün oyuncuları öldürmek. Bunun için yanında da Skeleton Warrior denilen bir yardımcısı var. İkisi birlikte süre bitmeden bütün oyuncuları öl

 

dürmek zorundalar. Diğer oyuncular kaçabilir veya Chaser’e saldırabilir fakat tek amaçları süre bitimine kadar sağ kalabilmek. Chaser seçilen oyuncunun ekstra güçleri ve sağlık yeteneği olduğundan kolay kolay ölmüyor. Her turda başka bir oyuncu chaser seçilir.

S4 League’te öldürdüğünüz rakiplerden ve kazandığınız turlardan exp ve puan kazanırsınız. Bu sayede hem seviye hem de değşik silahlar, zırh ve giysiler almak için PEN denilen oyun parası kazanırsınız. Oyunda klanınızı kurup diğer klanlarla savaşabilirsiniz.

 

 

​alıntıdır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...