Jump to content

Familiarınızı Kedi Formunda Çağırmak


Agaric

Önerilen Mesajlar

http://i.hizliresim.com/QXmqYg.jpg

 

Not:Bu büyü familiarınızın size istediğiniz bir hayvan suretinde gelmesini sağlar. Yapmanız gereken familiarınızın her bir ayrıntısını seçmek ve onu çağırmak/geri göndermek için bir Tanrı/Tanrıça seçmek. Diğer büyülerde olduğu gibi bu büyüde de konsantrasyon ve inanç çok önemlidir. Eğer büyünün işe yarayacağını düşünmüyorsanız; işe yaramayacaktır. Bu büyüyü istediğiniz hayvan formu için uyarlayabilirsiniz. Büyüde familiarımızı kedi formunda istediğimizi varsayalım.

Büyünün Uygulanması Gereken Zaman

 

-Tanrı/Tanrıça'ya yakın olmak, sezgisel güçler arttığı için ve 3 gün büyünün sürmesinden dolayı dolunayda(Dolunaydan önceki gün, dolunay, dolunaydan sonraki gün)

-Ya da ayın büyüyen evresinde yapılmalıdır.

Gerekli Malzemeler

-Kalem ve kağıt

-İstediğiniz kedi formundaki familiara benzer bir kedi resmi

-Mavi, mor, kırmızı ve beyaz renkte 4 adet mum

 

İhtiyaç duyduğunuz malzemeleri toplayın. Öncelikle çember açıp, elementleri çağırın. Kırmızı, mavi ve mor mumları üçgen oluşturacak şekilde etrafınıza dizin. Beyaz mumu ise bu üçgenin içinde önünüze yerleştirin.

 

Athamenizle mavi mumu kutsarken şu sözleri söyleyin:

 

"Çağırıyorum seni,

Duy sesimi,

Getir yaratıcı enerjini

Sarsın çemberi."

 

Athamenizle mor mumu kutsarken şu sözleri söyleyin:

 

"Çağırıyorum seni,

Duy sesimi,

Getir ruhun enerjisini,

Sarsın çemberi."

 

Athamenizle kırmızı mumu kutsarken şu sözleri söyleyin:

 

"Çağırıyorum seni,

Duy sesimi,

Getir tamamlayıcı enerjini

Sarsın çemberi"

 

Athamenizle beyaz mumu kutsarken şu sözleri söyleyin:

 

"Çağırıyorum seni,

Duy sesimi,

Getir ilahi ışığı

Sarsın çemberi"

 

Mumların hepsini kutsadıktan sonra:

 

"Çağırmak için familiarımı,

Çağırdım tüm ihtiyacım olanları,

Mavi ile güçlendirdim iletişimi,

Mor ile artırdım ruhsal enerjimi,

Kırmızı ile sağladım ihtiyacım olan enerjiyi

Beyaz ise ilahi olana ulaştıracak

Geçekleşmesini istediğim dileği."

 

Ardından kağıdın bir yüzüne kedinizi çizin. Kedinizi pastel boya ya da renkli kalemlerle boyayabilirsiniz. Kağıdın diğer yüzüne kediniz ile ilgili bilgileri yazın. Bu bilgiller familiarınızı ayırt etmenizi sağlar. Bu bilgilere aşağıdaki özelliklerden istediğinizi dahil edebilirsiniz.

 

-İsmi

-Cinsiyeti

-Türü

-Kürk Rengi

-Göz Rengi

-Ağırlık

-Uzunluk(Kedi kulaklarının üst yüksekliği vardır.)

-Karakteri

 

Bilgileri tamamladıktan sonra çağırmak istediğiniz kedinin özelliklerine uygun bir kedinin resmini kedinin bilgilerinin yazılı olduğu yüzün üzerine koyun. Ardından kağıdınızı resim içeride kalacak şekilde iki kez katlayın. Kağıdın üzerine pentagram işareti çizin ve kağıdı bir kez daha katlayın.

 

Katlanmış bu kağıdı göğsünüzün üzerinde tutun ve şunları söyleyin:

 

"(Çağırmak istediğiniz Tanrı/Tanrıçanızın ismi) seni çağırıyorum,

Beni (Kedi formundaki familiarınızın ismi) ile kutsa

(Kedi formundaki familiarınızın ismi) bana bağlı olsun

Kutlu olsun"

 

Mumları üç gün için üç eşit parçaya ayrılacak şekilde işaretleyin; bu gece ve sonraki iki gece için yukarıda yazanları tekrar edin, mumlar işaretli yere eriyene kadar katlanmış kağıdınızı çemberde tutun.(Mumları üfleyerek söndürmeyin.) Ardından katlanmış kağıdı öpün, yastığınızın altına koyun ve uyuyun.

 

Büyüyü bitirdikten sonra Tanrı/Tanrıça'nıza familiarınızı yaratıp size göndermeleri için bekleyin. Ortalama bekleme süresi yaklaşık bir haftadır ama istediğiniz kedi çok karmaşık ise size gönderilmesi daha uzun süre alabilir. Zaten familiarınızın ruhu yaratıldığı zaman sizinle telepatik iletişimde bulunacaktır(Rüya,vizyon vs.) Burada zaman alan şey familiarın suretidir. Bir hafta içinde size gönderilmese bile familiarınız eninde sonunda sizi bulacaktır.

 

Büyünün bittiği 3. gün sonunda familiarınızı aramaya başlamalısınız. Etrafınıza dikkatlice bakın; çünkü zor olan kısım burasıdır. Elbetteki aramaktan kastedilen 7/24 aramak değildir. Sadece algılarınızı açık tutmanız gerekir. Ayrıntı olarak belirtmediğiniz özellikler Tanrı/Tanrıça'nızın takdirine kalmıştır. Örneğin familiarınızın yaşını belirtmemişseniz familiarınız size yavru bir kedi olarak da gönderilebilir; yaşlı bir kedi olarak da. Ancak çizdiğiniz ve belirttiğiniz özellikte bir kedi suretinde olacaktır.

 

Unutmayın; familiarınız sizi ve önemsediğiniz kişileri korur. Size asla ihanet etmez. Onları istemediğiniz takdirde bu durum onları üzer ancak hala sizin yanınızda olur yani size zarar vermez. Familiarınızı istediğiniz şekilde eğitebilirsiniz, bir cadı familiarını aydınlık çalışmalarında olduğu kadar karanlık çalışmalarında da kullanabilir.

 

EKLEMELER

 

- Bu büyüye internette rastladığımda son derecede yararsız haldeydi. Çember açma olmadan, mumların enerjilerinden faydalanmadan, büyünün zamanı belirtilmeden yazılmış, çizilmiş haldeydi. Büyünün taslağı ve konusuna elbette dokunmadım ama bazı eklemeler yaptım. Bu eklemelerin içinde büyünün yapılma zamanı, mumlar, mumların kutsanması ve bunun için söylenen spelller, çember açma var.

-Büyünün ilk halinde mantığa aykırı bulduğum bir nokta da vardı. Bunlardan biri de familiarımızı sadece bizim görebileceğimizdi.

-Familiar hakkında bilgi almak için; http://www.gnoxis.com/cad%C4%B1lar%C4%B1n-sad%C4%B1k-dostlar%C4%B1-familiars-13834.html

-Mumların üç gün içinde bitmesi aynı zamanda yatmadan önce işaretlenen yere kadar erimesi gerekiyor bu yüzden çok büyük mumları tercih etmemekte fayda var mümkünse küçük mumlar tercih edilmeli.

-Tercihe göre tütsü, yağ ya da kristaller de çalışmaya eklenebilir. Bu büyü yapılabilecek en yalın hali.

-Familiar ile telepatik iletişim kurmak için hatta en önemlisi bu büyüyü yapmak için ciddi anlamda yeterli durumda olmak lazım. Yeterli durumdan kastım ise enerjiyi kullanabilen, yönlendirebilen ve telepatik titreşimleri alacak kadar algıların açık olan kişilerin yapması gerekiyor.

-Son olarak her büyüde olduğu gibi spellleri kendinize göre uyarlayabilirsiniz. Örnekleri sadece fikir alınması için verdim.

 

Agaric

 • Beğeni 1
 • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Bir Peri Çağırmak İçin

   Bu büyüyü bir peri çağımak için kullanın   Gerekli Malzemeler 3 çiçek 2 yaprak 4 mum (doğayı simgeleyen 4 farklı renkte) Kağıt Kalem Renkli kalemler Tahtadan yapılma bir şey("something made of sticks" çeviriden emin değilim yazan kişinin ingilizcesi rezalet ) Düz zemin Ağaç Su   Mumlardan bir kare yapın, Kağıda bir peri çizin, renklendrin, isim verin, resmin etrafına çiçekler ve yapraklardan oluşan "hediye" nizi koyun, düz bir zemine yerleştirin ve resmin yanına su dökün. ay

   , Yer: Witchcraft

  • Kedi ve Kasımpatı Kokan Bir Şair : Didem Madak

   8 Nisan 1970 tarihinde, Füsun ve Yusuf çiftinin ilk çocuğu olarak İzmir'de doğdu. Anne ve babası öğretmen olduğu için çocukluğunun büyük bir kısmını Amasya ve Burdur'da geçirdi. Kendisi henüz altı yaşındayken, kardeşi Işıl dünyaya geldi. 12 Eylül olayları sırasında babası Uşak'a sürülünce kardeşi ve annesiyle birlikte Burdur'da kalarak sıkıntılı bir hayat geçirmeye başladı. 1983 yılında, annesini beyin kanseri sebebiyle kaybetti. Bu kayıp, Didem Madak'ın şiirlerine tesir edecek olan ilk büyük tr

   , Yer: Yazarlar

  • Evde Kedi Beslemenize Aileniz Karşı Çıkar Mı?

   Evde kedi beslemek istiyorsunuz, ailenizden herhangi biri veya hepsi bunu karşı çıkar mıydı? Benim annem karşı çıkıyor da   edit: soru sığmamış farketmedim

   , Yer: Anketler

  • Keçi ve Kedi

   Dağlar keçilerindir.          

   , Yer: İlginç ve Komik Videolar

  • İnsan Yüzlü Kedi Valkyrie

   Rusya’da yaşayan Tatiana Rastorgueva, kedisinin fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşınca beklemediği bir ilgiyle karşılaştı. Maine Coon cinsi yavru kedi Valkyrie, insana benzeyen yüz hatlarıyla dikkat çekerek kısa sürede sosyal medyanın yeni fenomenleri arasında yer aldı. ... http://i.hizliresim.com/dB8z3Z.png   http://i.hizliresim.com/JDqrAq.png   http://i.hizliresim.com/ODVnA0.png   http://i.hizliresim.com/GDPQRy.png   http://i.hizliresim.com/6Nr7PN.png   http://i.hizliresim

   , Yer: Gündem

×
×
 • Yeni Oluştur...