Jump to content

Elfen Lied - Anime


Lysander

Önerilen Mesajlar

Elfen-Lied-8-557EFEJI0A-1280x960.jpg

İnsan evriminin bir sonraki basamağı olarak kabul edilen Diclonius’ların en ayırt edici özellikleri başlarındaki iki boynuzdur. Dicloniusların yüksek derecede telekinetik güçleri olduğundan, insan ırkına zarar vermemeleri için yakalanıp laboratuarlarda saklanıyorlardır. Bir gün bir kaza olur ve bir diclonius geride bir çok insanı katlederek laboratuardan kaçmayı başarır. Kaçışını tamamlayacağı sırada başından vurulur ve denize düşer. Kaçmayı başaran dicloniusu iki kuzen kurtarır. Diclonius hafıza kaybı yaşamaktadır ve tek diyebildiği şey “Nyuu”dur.

 

 

Kendi notum: Toplumdan farklı olan biriylerin yaşadıklarını ve yaşadıkları yüzünden nasıl bir duruma gelebileceğini açıkca gösteren,beni psikolojik olarak etkileyen,etkisinden çıkamadığım,bolca dram ve gerilim barındıran ve mutlaka izlenmesi gereken bir anime.

 

 

 

Eğer animeyi izleyecek vaktiniz yok ise,kendim kesip,upload ettiğim bu sahneyi izleyin.

Izleyecekler olanlar da izleyip anime içeriği hakkında bilgi sahibi olabilirler.

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açılış şarkısına kafayı takıp 1 hafta boyunca sadece o şarkıyı dinlemiştim. Bu güne dek izlediğim en kanlı anime sanırım. Ama izlemeye değer..

 

Nyuu =)

 

Aynen bende telefonun arayan zil sesi zil sesi alarm sesi herşeye koydum. Ağlamak için dinliyorum :D . Anlamına bakmanızı da tavsiye ederim. Lilium yazın çıkar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.08.2013 - 16:59 tarihinde, apocalypse yazdı:

Açılış şarkısına kafayı takıp 1 hafta boyunca sadece o şarkıyı dinlemiştim. Bu güne dek izlediğim en kanlı anime sanırım. Ama izlemeye değer..

 

Nyuu ?

Lillium şarkının ismi 

latinceyi sevmemin sağlayan nedenden biri

Farklı olmanın ne kadar acı bir durum olduğunu gösteren nedenden biri

Hala farklı olmanın acısını çeken insanlar var

çünkü insanlar farklı olandan korkar 

bu korku nefrete, nefretse öfkeye iter

geri kalansa yıkım olur

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Anime Sohbet Alanı

   Anime/Manga ile ilgili bir başlık göremedim..   İzledklerimizi paylaşalım dedim..   misal.... Naruto fanı var mı???!!!! :D:p

   , Yer: Anime & Manga

  • Bakuman 2010 - Anime

   Mashiro Moritaka, orta sona giden, çok güzel çizimler yapabilen sıradan bir öğrencidir. Mashiro daha henüz ufak bir çocukken ölen amcası bir mangakadır ve Mashiro da amcası ölene kadar mangaka olma hayali kurmuş ama amcasının ölümü ile bu hayali bırakmıştır. Günün birinde Mashiro, dersin ortasında hoşlandığı kız olan Miho Azuki’nin resmini çizer ve resmi çizdiği defteri okulda unutur. Mashiro doğal olarak defteri almak için okula geri döner ama sınıfta, elinde Mashiro’nun defteri ile sınıf arkad

   , Yer: Anime & Manga

  • Hellsing 2001 - Anime

   Hellsing, 2001 yılında çıkmış vampir temalı bir anime serisi. Zaman dilimi olarak konu günümüzde geçiyor diyebiliriz. İngiltere’de kraliçe adına çalışan Hellsing teşkilatı vampirleri avlayıp yok etmektedir. Lakin son zamanlarda teşkilatın baş ileri teknoloji ürünü olan bir çip sayesinde sonradan vampire dönüşmüş ucubeler ile başı derttedir. Hellsing Teşkilatı da bir yandan sonradan olma vampirlerle uğraşırken bir yandan da teşkilata sürekli çamur atmaya çalışan Vatikan teşkilatı olan Iskariot ve

   , Yer: Anime & Manga

  • Komik Anime Gifler

   Aranızda animeci varmı bilmiyorum ama nette gezerken bunları gördüm ve paylaşmak istedim   ilk olarak bu anime değil ama en komiği bu   http://img4.imageshack.us/img4/842/scaredkid.gif   http://img4.imageshack.us/img4/7569/1d9d1362b47b255c754abb8.gif   http://img7.imageshack.us/img7/8928/poorninja.jpg   http://img27.imageshack.us/img27/1605/matrixnfd.jpg   http://img4.imageshack.us/img4/5388/bite.gif   http://img7.imageshack.us/img7/6371/b67c8c805d4510dcbbef978.gif   http://img7.images

   , Yer: İlginç ve Komik Resimler

  • Konoha Çin R. Anime Kostümlü Parti

   Arkadaşlar. İstanbul Acıbadem de 30 Nisanda anime kostümlü parti olacak. Geleneksel bir partidir, gelmek isteyen varsa yazsın. Buradan birkaç kişi gelirse ben de gideceğim.

   , Yer: Gnoxis Cafe

×
×
 • Yeni Oluştur...