Jump to content

sohbet (chat)


yakut

Önerilen Mesajlar

bir iki kez girdim chate maşallah kabadayı vardı bitane millete neler yazıyordu modda yoktu zaten orda milette çirkefliğiyle nam salmış belliydi o kadar terbiyesizdiki sohbet edenlere müdahale edip aşğılıyordu 2 kez girdim sohbete o kişi sataştı o zamandan sonra bu sayfadanda soğumuştum açılması lazım ama orda bir mod durmalı ki çete sananları kendince ki bi kaç tane vardı onları uyarmalı bence .şikayet etmedim çok pişmanda oldum o kadar çok hakaret ettiki köpek bile demişti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sardık başa :/

 

İkili kaynatmalar , üyelere karşı tacizler , geneli geyiğe dayalı muhabbetler , ciddi konular açıldığında konuyu dağıtıcı eylemler ve aşağılık karaktere sahip saygısız seviyesiz üyelerin göstermiş olduğu eylemler dolayısı ile chat kapanmış gayette iyi olmuştur. Mod dursa demek ile olmuyor onlarında bir hayatı yaşamı var ancak günlük belli saatlerde mod kontorlünde olan chat açılma uygulaması bir nebze iyi idi yine öyle bir durum olabilir ancak yakın zamanda öyle bir plan yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gereksiz. açıldığı zaman neler olduğunu gördük. bir yandan bağımlılık yaratıyr. ama girdiğin zamanda üstünlük mücadelesi ve kavgadan başka bir şey yok. konuşacak konu açılmaması ya da daha önce tartışılan konuların yeniden tartışılması, pek çok kişide diğerini küçümseme mücadelesi vardı. bir yandan açılsn isterdim ama açılırsa neler olacağını daha önce gördüğüm için açılmaması en mantıklısı. hem açılırsa bu senede kazanamazsam artık ne yaparım bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

b_e_k sıkıntısı sayfa başında attığım mesajda belirtilmişti...

 

http://www.gnoxis.com/gnoxis-chat-odasi-46357-40.html#post707301

 

Bu başlık altında açıklanmıştır. Chat uygulaması amacı dışında, kötüye kullanım nedeniyle şimdilik kaldırılmıştır. Verilen linkten daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Chat odasının açılmasına yönelik bir çalışma yok bildiğim kadarıyla. Ama muhtemelen teknik bir sıkıntı nedeniyle ışık yanıyor... Boş yere denemeyin yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Gnoxis Chat

   Chat odasının geri dönme ihtimali yok mudur acaba hala ileitişimi kolaylaştıran bi olaydı eskiler bilir biz bu uygulamayı geri istiyoruz çok kesin konuşuldu önceden ama lütfennnnn:clapping:

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Anime Sohbet Alanı

   Anime/Manga ile ilgili bir başlık göremedim..   İzledklerimizi paylaşalım dedim..   misal.... Naruto fanı var mı???!!!! :D:p

   , Yer: Anime & Manga

  • Gnoxis Chat Odası - 2

   Arkadaşlar forum zaten ölü, şu chat odasını açın da eskisi gibi canlansın. Eski günleri yad edelim, gelin inat etmeyelim en azından 1 hafta açın da hevesimizi alalım.

   , Yer: İstek, Öneri, Şikayet

  • Gnoxis Chat Odası

   Gnoxis'in chat odası uzuun bir aradan sonra gelen isteklerin yoğunluğu dikkate alınarak tekrar açılmıştır. Bundan sonra odanın sorumlusu serpentine olacak bilginize.. Odanın aynen eskisi gibi belli bir düzeni olacak, belli günler belli saatlerde açılacak ama canınız çok chat çekerse yakasına yapışacağınız kişi ben değilim serpentine ona göre     Odada dilediğiniz kadar geyik yapabilirsiniz.. ama kuralsız olacağınızı sanmayın Küfürleşmek didişmek kavga gürültü yok.. modlar sizi odadan ölüm

   , Yer: İstek, Öneri, Şikayet

  • Sahip Olduğunuz Enstrümanlar Üzerine Genel Sohbet Alanı

   http://galeri8.uludagsozluk.com/491/enstruman_640470.jpg   Evinizde halihazırda hangi enstrümanı ya da enstrümanları ve ekipmanınları kullanıyorsunuz? Bunların markaları, modelleri, bakım - onarımı hakkındaki bilgiler, tavsiyeleriniz, takas ya da alım-satım yapmak istediğiniz enstrümanlar ve ekipmanlar ile ilgili bilgileri burada paylaşabilir, fikir edinebilirsiniz. Elbette ki Gnoxis alım - satım ve takas üzerine kurulu bir site olmadığından bu konuda sadece site içindeki üyelerin birbirinden

   , Yer: Rock / Metal

×
×
 • Yeni Oluştur...