Jump to content

PFI ' ye Uye Olan Var Mı?


TheMentalist

Önerilen Mesajlar

Uluslararası Pagan Federasyonuna (PFI) üye olan var mı ? Ne bir haber bültenleri var . Mail olarak mı iletişim içinde bulunuyor yoksa adresimize mi bırakıyorlar bültenlerini çünkü belirli bir miktar para ödüyoruz pekte resmi sitesinde açık yazılmamış mail attım ama cevap gelmedi henüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 saat geçti ama yanıt yok hala , konu güncel!

 

Kimse 24 saat içinde cevap vermek zorunda değil, insanlar her daim site içinde olmayabilir. Bu yüzden sabırsız olmak yerine, sabırla beklemenizi öneriyorum, kimse size özel hizmet için bulunmuyor burada.

 

İkinci olark PFI gerçekten çok pasif bir kuruluş maalesef, maillere geri dönüş bile olmuyor. Üye olanların da aktif olarak yararlanabileceğini sanmıyorum zaten email üzerinden yürütülen bir oluşum, yani bildiğim kadarıyla bültenler mailinize geliyor. Türkiye içinde pek fiziksel buluşmalara dökülememiştir. Yine de yeterli bilgi için hektor'un dediği gibi Morgana ile iletişime geçerseniz, sizi bilgilendirecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eger amacın ben oraya üyeyim demek ise bekle bi gün cevap gelir :D yok faydalanmak istiyorum diyorsan boşuna uğraşma derim gereksiz bir oluşum sanırım kendileri de farkında.

24 saat içinde cevap bekliyorum cevap gelmez ise üyeliğini sileceğim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgi bakımından faydalanmak istiyorum lakin belirli bir geri dönüş olmadı şu dergileri de merak ediyorum ingilizcem bir derece tamam ama türkçesi de var mı çünkü sitede türkçe dil desteği var.

 

Düzenleme ; Cynel sen kimsin ki ? Sana soran oldu mu benim ne yapıp yapmayacağım forum içinde şahıslara değil konulara yorum yapmak zorundasın kurallar böyle.

TheMentalist tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...