Jump to content

Yaşanmış Bir Olayı Görmek


zethasia

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar herkese merhaba.

birkaç gece önce uzun süredir konuşmadığım bir arkadaşımı gördüm

rüya mıydı yoksa sadece bir görüntü mü bilmiyorum çünkü yatağa uzanmış olsam da uykuda olduğumu sanmıyorum. onu bir otobüste bir yere giderken kaza yaptığını gördüm, endişelenip aradım ve evet, benim görmemden 6 gün önce bu şekilde bir otobüs içinde kaza geçirmiş.

bunu nasıl gördüm ya da nedir, bilmiyorum.

bu başka zamanlarda da oluyor ama hep bilmediğim geçmiş olayları görüyorum, gelecek ya da o anı değil. genelde yakın geçmiş ve tanıdığım insanlarla ilgili oluyor.

ne olduğuna dair yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evrende yapılan hiç bir şeyin enerjisi, ses akımı kaybolmaz, suda ki halkalar gibi... olası ki senin açık bulunduğun bi an aranızdaki enerjiden doğan bi akımla ona ait olan bi şeyi yakalamışsın... yaw bunları anlatması zor yazıya dökmek dahada zor

arada banada olur bu sen böyle mi yaptın derim karşımdakine ewet nerden biliyorsun falan olur ona ait hala üzerinde bulunan o enerjiyi almışsın yani başka nasıl ifade ederim acaba başka arkadaşlarında katkısı olur herhalde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendi fikrimi yaayim:

 

Rüyalar bilinçalti ile ilgili. Bir de ortak bilinçalti var ki bunu büyük bir bilgisayara benzetebiliriz. Bu bilgisayar bizim hayat plani yönlendiriyor. Arkadasinizin (atiyorum) hayat planinda yardim edilmesi maddesi var diyelim. Ortak bilinçalti sizin bu arkadaşla ilgilenme şartlarinizi uygun görüyor ve sinyal gönderiyor sizin rüyaniza rüyaniza. Bu bir örnekti olayi sizin durumunuza göre değerlendirmek gerek.

 

Selamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...