Jump to content

Twitter: Hacker'lar 250.000 kullanıcı bilgisi çalmışlar!


redbird

Önerilen Mesajlar

"Twitter resmi açıklama yapmış ve bu sayı gerçekmiş! Twitter güvenlik müdürü bunun amatör işi olmadığını ve aynı New York Times ve the Wall Street Journal siber saldırıları gibi olduğunu açıklamış."

 

Az önce BBC'nin sitesinde okudum, sevgili Twitter kullanıcları -bende dahil olmak üzere- gözümüzü dört açmalıyız. Eğer Twitter hesabınızı, Facebook, Foursquare, Tumblr, Flickr, GetGlue, Instagram, Streamzoo, Formspring, Wordpress ve bunlar gibi diğer sosyal paylaşım siteleri ile senkronize ettiyseniz -bence- bunu iptal etmelisiniz eğer tek bir hesabınız ele geçirilirse gerisinin çorap söküğü gibi gelmesini istemiyorsanız tabii ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Bu Taş Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

   Merhabalar öncelikle, Aşağıda paylaştığım fotoğraftaki taş orman benzeri bir yerde bulundu. Ufalanabiliyor biraz kuvvet uyguladığımda ve fotoğraftakinden daha parlak. Çok ilgimi çekti fakat ne olduğu hakkında bir bilgim yok. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba?  

   , Yer: Bioenerji

  • Ay Bilgisi (Moon Lore)

   Paganizm inancına ay’ın önemi çok büyüktür. Bu yazı dizisinde sizlerle ay hakkında paganizm inancınaki bilgilere yer vereceğim.   Bir zamanlar şunlara inanılırdı: 1.Ay’ın karanlık kısmının tanrıça Diana’nın avlandığı ormanlar ve karanlık taraflarının da açık düzlükler olduğuna inanılırdı. 2.Ay’ın döngüsünde Tanrıça’nın kadın ve erkeklerin hayatları üzerinde dündüğüne inanılırdı. 3.Ay’ın, Tanrıça’nın taktığı bir takı, yıldızların ise elbisesini süsleyen dekorlar olduğuna inanılırdı.

   , Yer: Witchcraft

  • Bu Taş Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

   Merhabalar öncelikle herkese. Aşağıdaki fotoğraftaki taşa orman benzeri bir yerde denk geldim. Yumuşak da bir yapısı var aslında fakat çok parıltılı, fotoğraftakinden daha da fazla aslında. Ben bu konularda pek bilgili değilim, eğer tahmini olan varsa yorum yapabilir mi acaba?  

   , Yer: Alternatif Terapiler

  • Oracle Desteleri Hakkında Bilgisi Olan ?

   Merhabalar.   Türkçe kaynaklar genelde hep tarot üzerine. Oracle desteleri hakkında yazı neredeyse bulamadım. Acaba genel bilgi edinebileceğim bir kaynak var mı ? Özellikle şu "vintage wisdom oracle" destesi baya hoşuma gitti ama sanırım yurtdışı hariç satın alabileceğim bir yer yok   http://i.hizliresim.com/vXJ8zr.png

   , Yer: Tarot

  • Ayurveda : Yaşam bilgisi

   Ayurveda'nın koruyucu Tanrısı Dhanvantari Vişnu olarak ve bir elinde tıbbi bitkiler tutarken görünüyor. Ayurveda veya Ayurvedik tıp, (Devanagari dilinde; आयुर्वेद ), Hindistan’ın alt kıtasında ortaya çıkan antik bir sağlık sistemidir.   Tarihçesi : Günümüzde Hindistan, Nepal, Sri Lanka'da uygulanmaktadır. Çin ve Tibet tıp sistemleri üzerinde etkileri olmuştur. Ayurveda "Ayur" ve "veda" olarak iki kelimeden oluşmuştur. "Ayur" hayat veya hayat ilkesi anlamına gelen "ayus" kökenlidir, "veda" ise

   , Yer: Sağlık

×
×
 • Yeni Oluştur...