Jump to content

Gnoxis Karikatür Yarışması


boogee

Önerilen Mesajlar

-Sizinde istediğiniz üzere içerisinde en az bir adet "Forum Kuralı" barındıran ucu açık karikatürler değerlendirilmeye alınacaktır..

 

-Karikatürlerde üyeler ya da moderatör ismi kullanmak isterseniz kişisel saldırı ve hakarette bulunmadıkça kullanılabilirsiniz.

 

-Çizimlerinize nickinizi ekleyip (tarama ya da digital ) herhangi bir resim upload sitesine yükleyip linki bana ve nevermore 'a göndererek yarışmaya katılabilirsiniz

 

-Yönetimin ön incelemesinden sonra oylamaya sunulacak ilk 5 karikatür ayrı bir konu altında açılacak ve oylama için bir ek zaman verilecektir. (İlk 5 e giremeyen karikatürler oylama dışı tutulup yarışma bitiminde konu altına eklenecektir )

 

-Oylama için ikinci bir hesap aldığı ve o şekilde oylamaya katıldığı tespit edilen üye/ üyeler siteden kalıcı olarak uzaklaştırılacaktır.

 

-Yarışmaya katılacak her üye istediği kadar çizim gönderebilir.(3 adeti aşmayacak şekilde)

 

-Tek bir üyenin birçok çizimi ilk 5 içerisine kalabilir

 

-Katılımın yoğunluğu halinde ilk 5 ilk 10' a çıkartılabilir..ve 10 karikatür üzerinden oylamaya sunulabilir

 

-Yarışmaya herhangi bir moderatör katılma talebinde bulunursa o moderatör ön eleme sürecinde yer alamaz ve ön elemeye müdahale edemez

 

-Mustafa Kemal Atatürk'e ve/veya herhangi bir dini inancı zedeyelecek içerikte çizim gönderen üyelerin hesapları kapatılacaktır

 

-Son katılım tarihi 27 Ocak 2013 Pazar günüdür.. Bu tarihten sonra gönderilen karikatürler değerlendirilmeye alınmayacaktır..

 

-Yeterli katılım olmadığı taktirde yarışma iptal edilecek, yine de katılan üyelerin isteği doğrultusunda çizimleri sitede yayınlanabilecektir..

 

-Gnoxis yönetimi çizimlerinizden dolayı oluşabilecek mağduriyetlerden sorumlu değildir..

 

-Yarışmaya gönderide bulunacak her üye bu şartları kabul etmiş sayılır...

 

Artık yarışma şartlarıda belli olduğuna göre Buyrun kağıt başına :)

boogee tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada tekrar hatırlatayım çizimleriniz içerisinde "Forum Kuralları"mıza en az bir adet gönderme bulunacaktır :) Bu konudan nasıl bir espri cıkartırsınız nasıl uygularsınız ne şekilde kullanırsınız sizin hayal gücünüze kalmış ama güzel şeyler geleceğinden eminim :)

 

Bu arada moderatör ya da yakın arkadaşlarımızın (eski üyeler) yarışmaya katılma konusuna gelince kimseye ayrımcılık yapılmayacağı konusunda şüpheniz olmasın beni tanıyanlar bu tarz durumlarda nasıl davrandığımı iyi bilirler.. Olur da modlardan birisi birinci gelirse ( ki birinciyi sizin oylarınız belirleyecek ) haksızlık yapıldı tarzı bir düşünce içine girmeniz üzer bizi.. Bunuda belirtmek istedim

 

Ve amacımız eğlenmek burada yani profesyonel bir çizim beklemiyor kimse sizden :) O yüzden çöp adam bile çizseniz espriniz sağlamsa çekinmeden katılabilirsiniz yarışmaya çizimleriniz sebebi ile sizi rencide edecek yorumda bulunanları koyarız kapının önüne :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çizimine güvenemeyen arkadaşları da yarışmaya katmak için ikisine de bakılacaktır.. Ancak bu demek değildir ki çizim kötü espri güzel ilk 5 e kalamaz ya da espri kötü çizim güzel ilk 5 e kalamaz.. Her türlü kalabilirsiniz yani çekinmeden katılabilirsiniz yarışmaya :) ve evet bana gönderebilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forum kuralları ile ilgili bir madde barındıracak ya da gönderme yapacak.. Mesela var olan konunun tekrar acılması yonundeki kuralımıza .. ya da çoklu uyelik kuralına vs vs.. Ne sekilde yapılır oda hayal gucunuze baglı :) mesela cizimi yaparsınız arkaya bir bilgisayar koyar ekranına da forum kuralları madde 1 tarzı birsey yazarsınız ki bunu yapmayın en basitinden fikir versin diye soyledim :) Bu kadar kolaya kaçmayın :) Buna benzer şeyler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...