Jump to content

14 yaşında kıza baba tecavüzü!


Ariakas

Önerilen Mesajlar

5 yaşından itibaren babasının tecavüzüne uğradığını söyleyen 14 yaşındaki kız, ailesini inandıramayınca tecavüzü gizli kamerayla görüntüledi. Baba tutuklandı ve davada sona gelindi. Tecavüzcü baba, üst sınır olan 30 yıl hapis yatacak.

 

DURSUN C. ve G.C. Tokat’ta evlendiler. 1998’de kızları S., 7 yıl sonra oğulları D. dünyaya geldi. Aile 2004’te İstanbul’a göç etti, Esenyurt’a yerleşti. Baba kapıcılık yapıyor, eşi bir restoranda çalışıyordu. Çift 16 Eylül 2011’de kavga etti. 14 yaşındaki S.C., o gece annesine, “Karakola gidelim” diye ısrar etti. Anne nedenini sorunca, “Sana değil polislere anlatacağım” dedi.

BABA SERBEST KALDI

Anne-kız polise gitti. Küçük S.C., polise 5 yaşından beri babasının tecavüzüne uğradığını söyledi. Çocuk bürodan polis ve psikolog çağrıldı. Baba Dursun C. gözaltına alınırken, S.C. yurda yerleştirildi. Dursun C. ertesi gün savcılık ifadesi sonrası, bırakıldı. Nedeni, S.C.’ye verilen bakire raporuydu.

ÇOCUĞU SUÇLADILAR

S.C. bir ay sonra anne ve babasına teslim edildi. Annesi iki çocuğunu alıp Tokat’a gitti. Tokat’ta amca ve babaannesi S.C.’yi yalancılıkla, iftira atmakla suçluyordu. Başka bir kadın doğum uzmanına götürülen S.C.’nin kızlık zarının esnediği ancak yırtılmadığı ortaya çıktı. S.C. durumu dayısına anlattı, kamera verilirse görüntüleyebileceğini söyledi.

SON ÇARE GİZLİ KAMERA

Manisa’da yaşayan dayı internetten aldığı, saatli gizli kamerayı İstanbul’a gönderdi. S.C., çeşitli nedenlerden birçok kez denese de başaramamasına rağmen, sonunda, 20 Kasım 2011’de babasının tecavüzünü görüntülemeyi başardı. Görüntüleri dayıya teslim etti. Anne ve dayı, görüntüleri polise götürdü. Baba Dursun C., tutuklandı.

SINIRIN DA ÜSTÜNDE CEZA

Bakırköy 6’ncı Ağır Ceza Mahkemesi, S.C.’nin 9 yıldır öz babası tarafından uğradığı tecavüzle ilgili davayı 1 yılda karara bağladı ve kanuna göre verilebilecek en yüksek cezaya hükmetti. Mahkeme, sanığı, babalık hak ve yetkisini kötüye kullanarak nitelikli cinsel saldırıdan önce 15 yıl, tehdit nedeniyle yarı oranında, zincirleme işlenen suç nedeniyle ikinci kez yarı oranında artırarak 33 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırdı. TCK 61/7 gereği nitelikli cinsel saldırı suçunun cezasının en fazla 30 yıl olması nedeniyle babanın cezası 30 yıl olarak belirlendi. Cezada herhangi bir indirime gidilmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir kız babası olarak konuşuyorum böyle birşey nasıl yapılır anlamak mümkün değil. Bir baba evladına ama özellikle kızına dokunmaya bile kıyamaz lanetlemek yetmez en azından yasalarımızın öngördüğü en yüksek ceza verilmiş. Gerisinide umarım içerde hallederler ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye çok komik. Amerika gibi gelişmiş bir ülkede bile idam cezası varken, sanki biz gül gibi geçinip gidiyoruz da cezalarımız yok denecek kadar az. Gerçi töre sağ olsun hala işliyor da hapishanelerde şişliyorlar bunları.

Ne varsa eskilerde var getirin şuraya Hammurabi'den kısasa kısası bakalım suç işleyen kalıyor mu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Batının sapık medeniyeti diyoruz da kendi kültürümüz şöyle böyle diye övüyoruz.Al bak babası kızzına tecavüz ediyor.Doğuda babalar kızlarını para karşılığı dedeleri yaşında adamlara satıyorlar.Doğurduğun çocuğu fahişe gibi satmak nasıl bir adet ya.Sonra da gelip diyoruz, batılı kadınlar önüne gelenle nikahsız yatıyor ediyor diyoruz.Buyrun buradan yakın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adaletin olmadığı bir ülkeye idam cezası getirmek öyle mi? Mantıklı düşünün Silivride yatan tüm paşaları vatan hainliğinden idam eder bu zihniyet. Siz değerli insanların bu tarz bir düşünceye kapılmasını anlayamıyorum. 24-30 yıl bir deliğe tıkılmak bazen ölümden ve hatta penisinin kesilmesinden daha büyük bir cezadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bu tür vakalarda idam olmamalı adam ölürse ortada birşey kalmıyorki olup bitmiştir,

mantıklı düşünün birisini öldürmek mi ona acı verir işkenceye yatırmak mı

ölüm 1 kereye mahsus adam direk öldüğünde ruhlar alemine postalanır

ama ona işkence ederse emin olun ölmek için yalvarır hale gelir.

çin işkencelerini tavsiye ederim,

bir tanesi vardı adamın her yerine kaşınma tozu döküp yorgan ile bağlıyorlar sonrada yatağa sarıyorlar adam serçe parmağını dahi oynatamayacak duruma geliyor akabinde kaşıntıdan çıldırıyor.

 

Yada Hz. isa'yı anlatan tutku filmindeki gibi kırbaçlayarak işkence edeceksin ölene kadar,

yoksa bilmem kaç bin watt ye 3-5 saniye sonra Hallelujah bu işin kolayı olur.

 

tabi bunlar benim düşüncem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence hapishaneler daha karanlık ve korkutucu hale getirilmeli.Mesela cezalara göre hapishane tipi değiştirilebilir.İşlediklri suçu iliklerine kadar hissetmeliler.Babam,bazı evsizlrin hapishanenin bazı açılardan rahat olmasından dolayı-yemeğini oyunu buyunu veriyorlar sonuçta- bilerek kendini hapishaneye attırdığını söylemişti.Ne kadar doğru bilemiyorum gerçi safsata olabilir...

 

İdama katılmıyorum,hiçbir şeyin çözümü değil...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Atatürk 135 Yaşında

   ATATÜRK 135 YAŞINDA 135 Yaşında bir güçlü, dev Türk. O'nun adı Mustafa Kemal Atatürk. *            *           *           * 1881 yılında doğdu. Tam 24 yaşında yüzbaşı oldu. *            *           *           * 31 Mart Ayaklanması'nda vardı. Hareket Ordusu Kurmay Başkanı oldu. *            *           *           * Osmanlı İmparatorluğu çökmüştü. Fethedilen ülkeler elden gitmişti. *            *            *            * Sonunda Anadolu'ya düşman dolmuştu. İnsanlar

   , Yer: Atatürk'çü Düşünce Kulübü

  • Kendinizi Kaç Yaşında Hissediyorsunuz?

   evet arkadaşlar sitemiz yeni düzene girdi... ve ilk konuyu ben açıyım dedim_ kendinizi kaç yaşında hissediyorsunuz_?

   , Yer: Forum Oyunları

  • 24 yaşında üniversite başlamak

   Arkadaşlar şu an çok kararsızım sizlerin düşünceleribizi tavsiyelerinizi istiyorum , 94 doğumluyum ve şu an hemşirelik okuyorum 1. Sınıf yeni bitecek, fakat bu işi gerçekten sevmiyorum , derslerden bazen midem bulanıyor tiksiniyorum. Yapabileceğim bir meslek olduğunu düşünmüyorum fakat yaşım ilerliyor bu sene sınava girmeyecem girsemde zaten hiç çalışmadım. Girersem seneye girecem, gecen dönem elazığ fırat üniversitesi yazılım mühendisliğne yatay geçiş başvurusu yaptım, başvurum kabul edildi, ka

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Baba Vanga'nın Kehanetleri

   Baba Vanga Kimdir?   Asıl adı Vangelia PanDeva Dimitrova olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911 tarihinde dönemin Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde olan Bulgaristan‘da (şimdiki Makedonya) Strumitza köyünde doğmuştur. Beklenenden 2 ay evvel dünyaya gelen bebeğe, iyi haber getiren anlamında Vangelia adı verildi. Vanga’nın babası Pande Surtcev’in, belli bir dönem çete kurma suçundan Yedi Kultığı bilinir. Annesi Paraskeva; henüz Vanga 3 yaşındayken, ikinci çocuğunun doğumu sırasında vefat etti.  

   , Yer: Fal ve Kehanetler

  • 5 yaşında anne oldu

   İnanılmaz olay Peruda Gerçekleşti.Sanal alem, dünyanın en küçük annesi ünvanını taşıyan Perulu Lina’yı tartışıyor.   İsmi Lina Medina… Perulu… 1939 yılındayken henüz 5 yaşındayken doğurarak ‘en küçük anne’ olarak tarihe geçti. Modern tıp, Perulu doktorların Lina ile ilgili hazırladığı dosyayı 68 yıl sonra yeniden açtı: 5 yaşındaki bir kız doğurabilir mi?.. İşte Dr. Gerardo Lozada’nın 1939′daki kayıtları * And Dağları eteğinde yaşayan fakir anne, kızını karnında tümör var diye Pisco Hastanesi’n

   , Yer: Gündem

×
×
 • Yeni Oluştur...