Jump to content

Tayyip Erdoğan padişahlığını ilan etti


Ariakas

Önerilen Mesajlar

http://www.haberinyeri.net/d/news/49554.jpg

Balyoz davasındaki kararın ardından Tayyip Erdoğan padişahlığını ilan etti. Yeni eğitim sistemi ile ilgili eleştirilere yanıt veren Erdoğan, “Ben padişah mıyım? Padişahım" ifadesini kullandı.

 

Başbakan Tayyip Erdoğan Padişahlığını ilan etti. Partisinin İstanbul İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Erdoğan, yeni eğitim sistemi eleştirilerine yanıt verdi.

“Ben padişah mıyım padişahım öyleyse size emrediyorum gelin devletinizin başına geçin.”

Fatih'in 13 yaşında Osmanlı tahtına geçtiğini hatırlatan Erdoğan 66 ayı savundu.

İmam hatiplerin orta kısmını açtıklarını ve hasret döneminin bittiğini söyleyen Erdoğan seçmeli derslere yapılan eleştirilere de yanıt verdi.

“Kuran vs istersen seçme Kürtçeyi de getirdik göreceğiz ne kadar talep var.”

Erdoğan yine medyaya çattı. Erdoğan, "Başbakan bizi eleştiriyor diyorlar, ne yapacaktım sizi okşayacak mıydım" dedi.

Erdoğan CHP'ye de yüklendi. CHP'nin Oslo süreciyle ilgili açıklamalarına yanıt veren Erdoğan, “Oslo belgeleri deyip elinizde salladığınız o belgeler, Kılıçdaroğlu’nun Sosyalist Enternasyonal’de imzaladıklarını örtmez” diye konuştu.

Erdoğan, “Oslo da benim talimatımla devlet, terörü sonlandırmak için görüşme yapmıştır" dedi.

 

Kaynak: Haberinyeri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Müziği kim icat etti, tarihte müziği ilk keşfeden ve yapanlar

   Müzikteki matematiksel gizemi keşfederek yazıya dökmenin ilk temeli Pisagor (Pythagoras, M.Ö. 530-450) tarafından atılmıştır. Biz kendisini okul sıralarından o meşhur dik üçgen teoremi ile hatırlarız ama Pisagor günümüzde ulaştığımız bilim seviyesinin babasıdır. O kendi devrine kadar gelişmiş bütün çalışmaları bir disiplin altında toplamış, geometri, aritmetik, astronomi, coğrafya, müzik ve tabiat bilgisi olarak ayrı ayrı bilim dalları yaratmıştır. Pisagor bilimi, bilim için düşünüyor, bilimin u

   , Yer: Diğer Müzik Türleri

  • Yıldız Kenter Vefat Etti

   Bir süredir evinde tedavi gören usta tiyatro oyuncusu Yıldız Kenter, dün fenalaşınca yoğun bakıma kaldırılmıştı.   91 yaşındaki Kenter tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti. Kenter bir süredir akciğer tedavisi görüyordu.  

   , Yer: Gündem

  • Yapay zeka kendi dilinii icat etti

   [h=2]Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg ile Tesla'nın patronu Elon Musk arasındaki yapay zeka tartışması halen konuşulurken Facebook'tan çarpıcı bir haber geldi. Facebook'un geliştirdiği yapay zeka uygulamaları, İngilizce'yi bırakıp "kendi dillerinde" konuşmaya başlayınca, konuşmaları anlayamayan araştırmacılar programı sonlandırmak zorunda kaldı.[/h] Bir tarafta Facebook, İnstagram, Whatsapp gibi dev markaların CEO'su Mark Zuckerberg. Diğer tarafta Spacex, Tesla, Boring Company g

   , Yer: Bilim & Teknoloji

  • Irak Ulaştırma Bakanı: İlk Uzay Üssünü 7000 Yıl Önce Sümerler İnşa Etti

   Irak Ulaştırma Bakanı, ilk uzay üssünün 7000 yıl önce Irak’ta Sümerler tarafından inşa edildiğini söyledi. Bakan ayrıca Sümerlerin binlerce yıl önce uzay gemileriyle Plüton’u ziyaret ettiğini de sözlerine ekledi.   http://arkeofili.com/wp-content/uploads/2016/10/sumer1.jpg   Irak Ulaştırma Bakanı Kazem Finjan, dünyanın ilk havaalanının MÖ. 5000 yılında Irak’ta inşa edildiğini söyledi. En eski toplumlardan olan antik uygarlık Sümerlerin uzay gemilerini kullandığını belirten Finjan, bu yolla

   , Yer: Dünya Dışı Yaşam

  • Aslı Erdoğan

   Aslı Erdoğan, (d. 1967) yazar. Bogaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdi. Türkiye'de fizik doktorası yaptı ve yurtdışında bu alanda çalıştı. 1994'te ilk kitabı yayımlandı. 1997'de Deutsche Welle'in düzenlediği yarışmada Tahta Kuşlar öyküsüyle birincilik ödülü aldı. Radikal gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. "Tahta kuşlar" adlı kitabı, dokuz dile çevrildi.   "Mucizevi Mandarin" Fransa'da Actes Sud tarafından basıldı. "Kırmızı Pelerinli Kent" romanı Norveç Gyldendal Yayınla

   , Yer: Yazarlar

×
×
 • Yeni Oluştur...