Jump to content

Gezegenlerin Sihirli Kareleri


sirius

Önerilen Mesajlar

Bu tılsımlar (sihirli kareler) gezegensel çalışmalar için temel bilgilerden ve yöntemlerden biridir. Forumda bunun eksik olması beni şaşırttı o yüzden hemen ekleme ihtiyacı hissettim.

 

Gezegen kareleri, gezegenlerin sayısal karşılıklarına göre oluşturmuş sihirli karelerdir. (Sihirli kare, aşağıdan yukarıya ve soldan sağa toplandığında aynı sayıyı veren ve majikal amaçlarla kullanılan tılsımlara verilen genel isimdir.) Karelerin boyutları yine gezegenin kutsal sayısıyla alakalıdır. Mesela Güneş'in sayısı 6 olduğu için 6x6lık bir kare içine yerleştirilmiştir.

 

Genelde gezegenlerin sihirli kareleri, gezegensel çalışmalarda enerjiyi destekleyici olarak kullanılır. Bir gezegen tılsımının arkasına çizilir veya bir tılsıma dahil edilirler. bunun dışında tek başlarına da muska gibi çizilip üzerde taşınabilir. Metala çizme veya balmumuna çizme de kullanılagelmiş bir diğer sihirli kare tılsımı yapma yöntemidir.

 

Bu vefkler (havassta bu uygulamalara vefk denir), daha sonra harflere çevrilebilir. Hindu, İbrani ve Havass vefklerinde yani sihirli karelerinde bu sayısal değerler daha sonra harfsel değerlere çevrilir ve tılsım böyle de oluşturulabilir.

 

Eğer kağıda çizilirse bazı majisyenler çevresini (enerjiyi tutmak için) çember ile çevreleme taraftarıdırlar. Ama deneyimlerime dayanarak bunun şart olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Genellikle büyülü sembollerle ve sihrin kişisel formlarıyla yakından alakalıdır. Talisman dediğimiz şey, üzerinde belli bir güç bulunan veya böyle bir güç sunan objelerdir. ,Çoğu talisman bir daire ile çebrilidir ki bu sayede enerjiyi tuttuğu söylenir. Ayrıca herhangi bir şey üzerine çizilerek kullanaılbilir ki bunlar metal, balmumu, çeşitli kaplar ve hatta kağıt olabilir. Bir diğer kullanım şekli safran gibi özel mürekkeplerle kağıda çizmek ve sonra bu kağıda suya atarak gerekli okumalardan sonra suyu içmektir, böylece gezegensel enerjiyi içinize almış olursunuz(genelde bu yöntem havassta daha yaygındır)

 

Sihirli kareleri başka tılsımlarla kombine bir şekilde "muska" gibi hazırlayacaksanız, bunun için kağıdın öbür yüzüne uygun tılsımlar çizilmelidir. Bunlar süleyman'ın anahtarında geçen gezegensel tılsımlar olabileceği gibi runelar, astrolojik işaretler, sayılar ya da kendinizin ürettiği sigiller (Forumda var) olabilir. Şimdi altta çeviriyi veriyorum. Sirius

 

Gezegenlerin Sihirli Kareleri

 

Güneşin Karesi

 

http://0.tqn.com/d/altreligion/1/7/9/0/-/-/sun-numbers.jpg

 

Gün: Pazar

Renk; sarı

İşaret; aslan burcu

Karşılıkları; Sağlık, Canlılık, Ego, Güç, Başarı, liderlik, Büyüme ve terfi

 

Ayın Karesi

 

http://0.tqn.com/d/altreligion/1/7/C/0/-/-/moon_numbers.jpg

 

Gün: Ay

Renk: Gümüş (Beyaz)

İşaret: Yengeç Burcu

Karşılıkları: Durugörü, uyku, duygular, astral seyahat, imajinasyın, kadınlar, doğum ve reenkarnasyon

 

Mars’ın Sihirli Karesi

 

http://0.tqn.com/d/altreligion/1/0/8/0/-/-/mars_numbers.jpg

Gün: Salı

Renk: Kırmızı

İşaretler; Akrep ve Koç Burcu

Karşılıkları; Eril seksüellik, güç, keyif, öfke, yıkım ve sağlık sorunları

 

Merkür’ün Sihirli Karesi

 

http://0.tqn.com/d/altreligion/1/0/B/0/-/-/mercury_numbers.jpg

Gün; Çarşamba

Renk: Pembe (Turuncu, Kahverengi)

İşaretler: İkizler, Başak

Karşılıklar; İletişim, yazma, anlaşmalar, bilgi, bilgelik, bilim, hafıza, entelektüel

 

Jüpiter’in Sihirli Karesi

 

http://0.tqn.com/d/altreligion/1/0/7/0/-/-/jupiter_numbers.jpg

 

Gün: Perşembe

Renk: Mavi

İşaret: Yay

Karşılıkları: Başarı, Bereket, Para, Kumar, Büyüme, Şans

 

Venüs’ün Sihirli Karesi

 

http://0.tqn.com/d/altreligion/1/0/A/0/-/-/venus_numbers.jpg

Günü: Cuma

Renk: Yeşil

İşaretler; Boğa, Terazi

Karşılıklar; Aşk, tatmin olma duygusu, dişi seksüelite, sanat, müzik, güzellik, lüks, sosyal işler

 

Satürn’ün Karesi

http://0.tqn.com/d/altreligion/1/0/6/0/-/-/saturn_numbers.jpg

 

Gün: Cumartesi

Renk: siyah

İşaret: Oğlak

Karşılıklar: Emlak-Satışlar, Bankalar, Borç, Engeller, Bağlama, Bilgelik, Zaman, Disiplin.

 

Çeviren ve Düzenleyen; sirius

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

 

Sihirli kareleri başka tılsımlarla kombine bir şekilde "muska" gibi hazırlayacaksanız, bunun için kağıdın öbür yüzüne uygun tılsımlar çizilmelidir. Bunlar süleyman'ın anahtarında geçen gezegensel tılsımlar olabileceği gibi runelar, astrolojik işaretler, sayılar ya da kendinizin ürettiği sigiller (Forumda var) olabilir.

 

Forumdaki linklerini atabilirmisin acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir paylaşım olmuş, teşekkürler. Ben boyumun daha uzun olmasını istiyorum ve sizce bunu Mars'ın mı yoksa Venüs'ün mü karesini kullanarak yapmalıyım? Kendime buradaki linkteki gibi bir tılsım yapmayı düşünüyorum da... Boyumun uzaması bana son derece fiziksel ve vücutla alakalı gibi geliyor, o yüzden Mars'ı kullanmayı düşünüyorum. Ama bunu daha güzel/çekici/yakışıklı(beauty) olabilmek için istediğim için Venüs'te olabilir gibime geliyor. Birde Mars'ı kullanırsam istemeden Mars'ın yok edici gücünü kendime çekmem dimi :ermm:?

 

Evet, okuduğunuz için çok teşekkür ederim... Sağlıcakla kalın :p:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gezegenlerle yapılan çalışmalar sonucu üzerine aldığın enerji fizik bedeni değil de daha çok diğer bedenleri etkiler. Güzellik için kullandığın Venüs enerjisi eterik bedene yaptığın makyajdır diyebiliriz yani. Dolayısıyla, senin işin gezegen çalışmasından çok biyokineziyle fakat boy uzatma ciddi bir çalışma olduğundan bayağı enerji ve çaba harcaman gerekir. Kendini olduğun gibi kabul edip enerjini çok daha işe yarar alanlara kullanmanı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gezegenlerle yapılan çalışmalar sonucu üzerine aldığın enerji fizik bedeni değil de daha çok diğer bedenleri etkiler. Güzellik için kullandığın Venüs enerjisi eterik bedene yaptığın makyajdır diyebiliriz yani. Dolayısıyla, senin işin gezegen çalışmasından çok biyokineziyle fakat boy uzatma ciddi bir çalışma olduğundan bayağı enerji ve çaba harcaman gerekir. Kendini olduğun gibi kabul edip enerjini çok daha işe yarar alanlara kullanmanı tavsiye ederim.

 

Cevap için teşekkürler... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin?

   sihirli bi değneğiniz olsa üstteki kullanıcıyı neye çevirirdiniz?   (ilk ben oluyorum bu durumda lütfen arkadaşlar insaflı olalım)

   , Yer: Forum Oyunları

  • Tüm Kötülüklere Karşı Sihirli Toz

   Bu karışımın amacı, üstünde taşıyanı veya çevrelediği alanı kötü etkilerin tümüne karşı korumaktır. Etki alanları içerisinde nazar, büyü, negatif etkiler, kötü varlıklar ve insanların zararları yer almaktadır     Toz karışımını geçen yıl eşimin hamile kalmasıyla birlikte yaptım. Hamilelik döneminde bayanlar özellikle negatif etkilere daha çok maruz kalıyor. Ben de bu durumu ortadan kaldırmak için uzun uzun araştırdıktan sonra en etkili ve uyumlu malzemeleri bir araya getirdim. Çok faydasın

   , Yer: Witchcraft

  • Yıldızların ve Gezegenlerin amatör videoları

   Yildizlari ve gezegenleri bu gune kadar nasa nin gosterdigi sekilde gorduk. Peki hic elinize kaliteli bir kamera alıp kendiniz bakmayi denedinizm ? Bu videoda gezegenlerin ve yildizlarin amatorce cekilmis videolarini ve aslinda onlarin bir frekansta titrestigini goreceksiniz. Hep beraber icinde nasa olmayan bir video seyrediyoruz yani yalansiz... [video=youtube_share;lmBh-WZzjIg]https://youtu.be/lmBh-WZzjIg    

   , Yer: Uzay ve Gizemleri

  • Gezegenlerin Yönetici Olduğu Burçlar ve Yükseldiği Burçların Tablosu

   Astroloji öğrettiğim bir arkadaşıma uygun tablo bulamayınca bir tane hazırladım. İnternette bulduklarım yeni başlayan birinin anlayacağı denkte değillerdi, pek çoğunda sadece semboller vardı.   Burçlara göre:   http://i.imgur.com/8V3keg3.png   Gezegenlere göre:   http://i.imgur.com/2xwzruv.png

   , Yer: Gezegenler ve Evler

  • Sihirli Kartlar,Aklınızı Okuyor..

   aşağıdaki kartı tuşlayarak,linke ulaşabilirsiniz.. bu linkte karşınıza çeşitli kartlar çıkacak. bunlardan birini aklınız ile seçin ve heman altındaki CLICK HERE yazan yeri tuşlayın.. sonrasında göreceksinizki,tuttuğunuz o kart çıkan kartların arasında yok.. mantığına güvenen arkadaşları bu oyunun hilesini çözmeye davet ediyorum..  

   , Yer: Paranormal Resim ve Videolar

×
×
 • Yeni Oluştur...