Jump to content

Uzaylıların Kaçırdığı İlk İnsan


goo

Önerilen Mesajlar

ufo-insan.jpg

Tüm zamanların en ünlü ve ilk temascılarından sayılan Polonyalı Profesör George Adamski

, insana benzeyen uzaylı varlıklarla temasa geçtiğini söyleyen ilk kişidir.

Adamski’nin “uzaylılarla” karşılaşması ve teması, Frank Sculy tarafından yazılan “ Uçan Daireler İndi ” adlı kitapla başlayarak pek çok kitapta yer almıştır.

Adamski ile temasçılar çağı başlamıştır. Adamski’den sonra, bu tür karşılaşmalarla ilgili pek çok rapor tutulmuştur.

Adamski’nin dünya dışı varlıklarla teması 1952’lerin sonlarında başlamıştır.

20 Kasım 1952’de piknik yapmak için Kaliforniya’daki Mohave Çölü’ne giden Adamski ve arkadaşları, bu sırada, askeri jetler tarafından takip edilen puro şeklinde bir cisim gördüler.

Cisimden çıkan gümüşi, disk şeklindeki bir aracın bölgenin biraz uzağına indiğini gören Adamski ve arkadaşları diskin yanına gitmeye karar verdiler.

Uçan dairenin bulunduğu yere giden Adamski, burada tek parça bir kıyafet giymiş bir “adam”ın kendine yaklaştığını gördü.

ufo-insan7.jpg

Adamski, kendisiyle telepatik olarak iletişim kuran bu varlıktan, Venüs’ten geldiklerini öğrenmiştir.

Irkının atom bombalarından yayılan radyasyonun etkisinin uzaya kadar ulaşmasından kaygı duyduğunu söyleyen uzaylı varlık, Adamski’ye bunun hem kendi uygarlığını ve başka

dünyaları olumsuz etkilediğini söylemiştir.

Uzaylı ayrıca, dünyanın güneş sistemindeki ve diğer galaksilerdeki gezegenlerden gelen birçok varlıklar tarafından ziyaret edilmekte olduğunu bildirmiştir.

 

Bu karşılaşmayı dürbünle gözlemleyen görgü tanıkları, olayın gerçek olduğuna dair yazılı ve yeminli ifadeler vermişlerdir.

Adamski’nin uzaylı varlıklarla olan teması bu olaydan sonra da devam etmiş, bu insan benzeri varlıklar Adamski’ yi gemilerine alarak uzaya ve Ayın karanlık yüzüne götürmüşlerdir.

Adamski, uzaya yaptığı ilk yolculuktaki gözlemini anlatırken, “her yanımızda, sanki milyarlarca ateş böceği aynı anda yanıp sönüyor gibi muazzam görüntüler sergileniyordu” ifadesini kullanmıştır.

Fotoğrafları ortografik projeksiyon sistemi kullanarak inceleyen havacılık mühendisi Leonard Cramp, Adamski ve Darbishire’ın fotoğraflarında görülen cisimlerin oransal olarak aynı olduğunu belirtmiştir.

ABD'de NBC Televizyon Kanalı, Adamski'nin deneyimi ve çektiği olağanüstü fotoğraflarla ilgili TV programı gerçekleştirmişti.

ufo-insan24.jpg

 

Kaynak: Mynet.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bişey merak ettim

 

benim bildiğim kişi düşüncelerini ana dilinde düşünür Telapatide düşüncenin başka kişinin zihnine aktarılması değil mi ? Uzaylı kendi ana dilinde düşndüğüne göre (böyle olduğunu varsayarsak) George Adamski'nin bunu anlaması imkansız değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu kurgu olabilir birde kaçırılan ormancı var

işte bu : Imjarvi, Finlandiya, 1970: Çiftçi Esko Viljo ve ormancı Aarno Heinonen kayak yaparlarken garip kırmızı bir sisle karşılaştılar. İki adam sisler içinde bir uçan dairenin belirdiğini fark ettileri; şuurlarını kaybetmeden önce kör edici bir ışık hüzmesinin açığa çıktı ve dağ eteğinde kendilerine geldiler. “Trol benzeri varlıklar” gördüklerini sonradan hatırlayacaklardıdr. Her ikisi de güneş yanığı tedavisi göreceklerdir. Doktorlar bunların aslında radyasyon yanığı olduğunu inanacaklardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bişey merak ettim

 

benim bildiğim kişi düşüncelerini ana dilinde düşünür Telapatide düşüncenin başka kişinin zihnine aktarılması değil mi ? Uzaylı kendi ana dilinde düşndüğüne göre (böyle olduğunu varsayarsak) George Adamski'nin bunu anlaması imkansız değil mi?

 

Düşünce formları evrenseldir. Sen dünyalı olarak elmayı zihninde canlandırabilirsin ama bu meyvenin ismi öğrenilmiş dil olarak etiketlenerek ortak bir imgelem oluşturur. Yani kısacası zihin ve düşünce evrenseldir. Nasıl ingilizce şimdi dünya diliyse telepatide evren dilidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...