Jump to content

Zeki Kadınlara Saygılarımla...


ucakk

Konuyu Nasıl Buldunuz?  

30 üye oy kullandı

 1. 1. Konuyu Nasıl Buldunuz?

  • Kesinlikle Mükkemmel Yarıldım :D
   5
  • Aynısı vallahi aynısı
   3
  • Tam olarak değil ama kadın milletini anlatıyor.
   9
  • Hıh şu ukalaya bak neler yazmış.
   13


Önerilen Mesajlar

NOT: Biliyorum uzun bir yazı ama bir o kadarda eğlenceli. Kadınların içini dışına çıkaran gerçekçi bir yazı, okurken kahkahalarınızı tutamayacaksınız :polling::rofl:

 

KARI & KOCA

 

 

Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi. Daha önceki bir tartışma münakaşaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu. Keçi, katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken koca, alaycı bir biçimde sorar: 'Akrabaların mı?'

 

Karısı 'Evet' diye cevap verir ve ekler, 'Senin taraftan akrabalarım'

 

KELİMELER

 

 

Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu... 'Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime'

 

 

Karısı yanıtladı: 'Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.'

 

 

Kocası karısına döndü ve sordu: 'Efendim?'

 

YARADILIŞ

 

 

Bir gün bir adam karısına sordu: 'Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak, hem de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum.'

 

 

Karısı yanıtladı: Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!'

 

Kadınların eline geçmemesi gereken 30 şey

 

1-DIREKSIYON (carpisan arabalar dahil)

2-KREDI KARTI

3-TELEVIZYON KUMANDASI

4-RUYA TABIRLERI KITABI

5-SIRKET HISSELERININ %51′I

6-HARITA (hedeften daha fazla uzaklasmak istemiyorsaniz)

7-UCUNCU KADEH

8-BUZ KIRACAGI

9-INGILIZ ANAHTARI

10-BASBAKANLIK KOLTUGU

11-KOZ

12-TELEFON

13-PUSULA (klavuzu karga olanin…)

14-KALEM

15-INISIYATIF

16-HESAP MAKINESI (kullanacaklarini pek sanmiyoruz)

17-UCURTMA (ya tele takarlar ya yere cakarlar)

18-AYNA

19-NARGILE ("Tankut bunu ufluyo muydum,yoksa cekiyo muydum" ?!!?!)

20-PIPO

21-AHMET ALTAN KITAPLARI

22-KELEPCE

23-KIRBAC

24-CEKIRDEK

25-BILARDO ISTAKASI

26-FALA HAZIR KAHVE FINCANI

27-OLTA (allah muhafaza)A

28-ZEKA SORUSU (hem cevabi bulamazlar hem de bulcam diye inat ederler)

29-ESKI SEVGILIYLE CEKILMIS RESIMLER

30-BRAD PITT POSTERI

 

TANRI VE KADIN

 

Tanrı önce yerküresini yaratır. Bakar ve der:"Güzel..."

Sonra atmosferi yaratır. Kenardan bakar ve yine der:"Güzel..."

Daha sonra toprakları, dağları ve denizleri yaratır. Bakar ve der:"Güzel..."

Erkeği yaratır, bir baştan sona seyreder:"Güzel..."

Sonra kadını yaratır ve bir hayli baktıktan sonra der:"Önemli değil, boyanır..."

 

EY TÜRK KADINI !

BİRİNCİ VAZİFEN BULAŞIK,ÇAMAŞIR VE KOCANA SAHİP ÇIKMAKTIR. MEVCUDİYETİNİN YEGANE TEMELİ BUDUR.KOCAN EN KIYMETLİ HAZİNENDİR. SENİ BU HAZİNEDEN MAHRUM ETMEK İSTEYECEK KAYNANAN,KAYNATAN VE GÖRÜMCELERİN OLABİLİR.

BİR GÜN EVLİLİĞİNİ KURTARMAK MECBURİYETİNE DÜŞERSEN,VAZİFEYE ATILMAK İÇİN BULAŞIK VE ÇAMAŞIRI DÜŞÜNMEYECEKSİN. BU DURUM ELEKTRİĞİN VE SUYUN KESİLDİĞİ ANDA ORTAYA ÇIKABİLİR.EVLİLİĞİNE TECAVÜZ ETMEK İSTEYEN KAYNANAN KAYNATAN VE GÖRÜMCELERİN HAYATTA EMSALİ GÖRÜLMEMİŞ BİR GALİBİYETİN MÜMESSİLİ OLABİLİRLER.

HAYATTA KILIBIK KOCAN ZOR BİR İHTİMAL DE OLSA BAŞKA KARILARA GÖZ DİKMİŞ OLABİLİR. AİLENİZ FAKRU ZARURET İÇİNDE HARAP VE BİTAP DÜŞMÜŞ OLABİLİR.

EY ASİL TÜRK KADINI! İŞTE BU AHVAL VE ŞERAİT İÇİNDE DAHİ VAZİFEN YUVANI KURTARMAKTIR.

ANASININ KUZUSU OLAN KOCANI ADAM ETMEK SENİN ELİNDEDİR. İHTİYAÇ DUYDUĞUN MERDANE DOLABIN SOL ÜST KÖŞESİNDE SAKLIDIR. HADİ KOLAY GELSİN.

 

KADINLARIN ÖZELLİKLERİ !!

Kadınlar vitrinde gördükleri "İndirim" lafına dayanamaz. İndirimdeki mal kadında mıknatıs etkisi yapar. 10 tane benzer pabucu olsa indirimde gördüğü ayakkabıyı alır, siz, "Bunların aynısı dolabında var" deseniz "Sen gerçekten hiç anlamıyorsun" lafını yapıştırır.

 

Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de -yalnız- ağlamaz.Kadınlar, sadece sevdiği erkek duyabilecekse ağlar.

 

Bütün kadınlar kesin bir cevabı olmayan konularda soru sormakta müthiş ustadır. Maksat, siz kendinizi sürekli suçlu hissedin.

 

Kadınlar asla sır saklayamaz. Daha doğrusu, kadınlar için bir sırrı en yakın üç arkadaşlarına söylemek sırrı açık etmek kapsamına girmez. Bu mantıkla hepsi en yakın arkadaşlarına söylediklerinden sonunda sırrı bilmeyen kalmaz.

 

Kadınlar telefona cevap vermeyi sevmez, uzun uzun çalsa dahi rahatsız olmadan açmayabilirler. Lakin telefonda dünyanın en uzun konuşmalarını yapanlar da yine kadınlardır.

 

Kadın yatağa yatmadan "evvel" saçını tarayan tek yaratıktır.

 

Kestirme yola sapıldığında her kadına bir "kaybolacağız" korkusu gelir.

 

Kırmızı ışık, kadınlar için, "makyaj molası" işaretidir.

 

İstisnasız her kadın vermesi gereken bir-iki kilo olduğunu düşünür.

 

Kadınlar durup dururken eve bir buket çiçekle gelen kocadan şüphelenir.

 

Kadınlar tuvaletin kapağını küçük bir hareketle indirmek yerine tuvaletten salona kadar yürür, kocasına söylenir ve tuvalete geri döner.

 

Erkek konuşurken kadın lafın ortasından konuşmaya dalar ve devam eder. Aynı şeyi erkek yapacak olsa kıyamet kopar.

 

Düğünlerde kadın kadına dans edenleri görünce kimsenin aklına bir şey gelmez. Erkekler için durum aynı değildir.

 

Karısının gözucuyla bir başka adama baktığını yakalayabilmiş erkek yoktur. Oysa kadınlar erkeklerini başka kadına baktığı an saniyesinde yakalarlar.

 

Kadınların erkeklerden daha çok para kazandığı tek meslek vardır: Top modellik.

 

Kadının dondurmayı nasıl yediğine bakarak karakter testi yapabilirsiniz.

 

Evde saatlerce kendi giyimiyle ilgilenen kadın, sokağa çıktığında saatlerce başka kadınların elbiseleriyle ilgilenir.

 

"Yok bir şey"in anlamı kadınlarda, erkeklerinkinden, tamamen farklıdır.

 

Kadınlar her konuda erkeklerle eşit olmak isterler. Üç istisna: Erkek tuvaletlerine girmek, çöpü indirmek ve hesabı ödemek.

 

Kadınlar asla haksız değildir... En haksız olduğu konuda bile "Kendime göre nedenlerim var" der.

 

Tabiatta kadınlara karşı son sözü söyleyebilecek tek bir doğal yapı vardır: Yankı!

 

Kadınlar kendilerine neler verildiğine değil, onlar için nelerden vazgeçildiğine bakar.

 

Zengin adam, karısının harcadığından daha çok kazanabilen erkek demektir.

 

Kadınlar "Erkeklerle eşitiz" iddiasını sürekli tekrarlamaktan vazgeçtikleri anda, erkekler kadınları kendilerinden üstün gördüklerini söyleyebilme fırsatını yakalayacak.

 

Kritiklere başlayan kadın, kritik bir yaşa gelmiş demektir.

 

Evlilikler aynen kazalar gibidir, iki şahit ister.

 

Kadın elinizi tuttuğu anda, bilin ki, eninde sonunda tepenize çıkacaktır.

 

DİNLEMEYİ VE KONUŞMAYI ÖĞRENECEKLER !!

İki araba birbirlerine yaklaşıyorlardı...Birinin içinde bir adam diğerinde bir kadın...Tam yan yana geldiklerinde adam camı açıp kadına "DOMUZ!!!" diye bağırdı ve konuşmasına devam edecekken kadın çok sinirlendi ve o da camı açıp adama "HAYVAN!" diye cevap verdi ve arabalar yollarına devam ettiler.Kadın tam virajı dönmüştü ki yolun ortasında duran kocaman bir DOMUZ'a çarptı...

 

Bu hikayeden çıkarılacak sonuç :

1- kadınlar dinlemeyi bir öğrenebilseler...

2- erkekler de konuşmayı bir öğrenebilseler.

 

ONLARI MEMNUN ETMEK ÇOK ZOR !!!

Tatile çıkmış bir grup kız arkadaş, beş yıldızlı bir otelin önünden geçerken bir an duraklarlar. Otelin kapısında; "Yalnızca bayanlar için..." yazan bir afiş asilidir. Yanlarında esleri ya da erkek arkadaşları olmadığı için, bu otelde konaklamaya karar verirler. Resepsiyondaki akıllara ziyan derecede yakışıklı genç, bayanlara otelin "usulleri" üzerine küçük bir brifing verir: "Otelimiz beş katlidir. Teker teker katları çıkın. Arzunuza hitap eden katta kalabilirsiniz. Hangi katta ne olduğunu açıklayan küçük tabelalar size yardımcı olacaktır. Yalnız dikkat edin, bir kez üst kata çıktınız mi, bir daha bir alt kata inemezsiniz.“ Mükemmel adamın peşinde...

Bizimkilerin içini bir heyecan kaplar. Bu epey ilginç bir tatil olacağa benziyordur. Hemen merdivenlere davranırlar. Birinci kattaki tabelada; "Bu kattaki erkeklerin hepsi kısa boylu ve vasat tiplidir," yazmaktadır. Hep birlikte burun kıvırıp, ikinci kata doğru hamle ederler. Buradaki tabela da çok parlak şeyler vaad etmez: "Bu kattaki erkeklerin hepsi kisa boylu ve yakisiklidir." Kadinlar elbette ki buna da bir omuz silkerler. Ücüncü kata geldiklerinde gözlerine uzerinde; "Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve vasat gorunumludur," yazan tabela carpar... "Dogal olarak" dördüncü katta sanslarini dememeye karar verirler.

Nihayet karsilarina; "Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve yakisiklidir," yazan ilan cikar. Kadinlar, hormonlari bedenine dar gelen ergen kizlarin coskusuyla bagirisir ve birbirlerine sarilirlar. Fakat yinede o galeyan icinde, hala yukarida bir kat daha kalmis oldugunu hatirlarlar... Kisa ama yogun bir istisare sonucu, son katta sanslarini denemeye karar verirler. Oyle ya, sonucta her ciktiklari kat, bir öncekinden daha iyi bir "cesit" vaad etmektedir. Heyecanla besinci ve sonuncu kata tirmanirlar. "Zirve"deki tabelada yazanlari dehset icinde okurlar: "Burada erkek falan yok. Bu kat, yalnizca kadinlari memnun etmenin bir yolu olmadigini kanitlamak amaciyla insa edilmistir..."

 

MUTSUZ KADININ GÜNLÜĞÜ

Kocasının kendisini mutlu edemediğinden şikayetçi bir kadının Günlüğünden:

 

1. Gün Dun gece 25. evlilik yıldönümümüzü kutladık..aman ne kutlamaydı..evlendiğimiz geceyi tekrar canlandıralım dedik, güzelce yemeğimizi yedik şarap içtik dansettik ve sıra yatağımıza girmeye gelince benim adam ne yaptı dersiniz? Kendini banyoya kilitleyip bütün gece ağladı!!

 

2. Gün Kocam bugün bana çok önemli bir sır vereceğini söyledi. İlk ve tek bana söyleyecekmiş, bunu babasıyla bile konuşmamış, anneme ya da kız arkadaşlarıma ağzımdan kaçırmayacağıma yemin ettirdi.. aman ben biliyorum onun ne diycegini..bir Gün de bilmediğim bir şey söylese ya, sır verecekmiş bunun sırrı mi kaldı her gece ayni olay...

 

3. Gün Evliliğimizde gerçekten sorun var.. Ben bir kadınım ve ihtiyaçlarım var.. dun gece televizyonda Brad Pitt'i ardindan da Sean Connery'yi izlerken gozyaslarina boguldum

 

4. Gün Bir mucize oldu!!! Kocamin "sorununu" cozecek bir ilac bulundu!!! Adı VIAGRA..Kesinlikle onun ilaci bu.. gittim eczaneden aldim ve Prozac'larini Viagra'larla degistirdim.. Eminim bu sefer ise yarayacak.. tanrim artik hersey eski Günlerimizdeki gibi olacak!!!

 

5. Gün BUNA HALA INANAMIYORUM DUN GECE BIR HARIKAYDI!!!!!!

 

6. Gün Cok mutluyum inanilmaz mutluyum... ama sevisirken bir yandan bunlari yazmak biraz zor hihihi...

 

7. Gün Hersey harika gidiyor.. buGün onu ofisinde ziyaret ettigimde uzerime atladi, sonra birlikte yemege gittigimizde restoranin erkekler tuvaletinde bir daha, ondan sonra ise donmedi eve geldik ve bir daha... kocam tam bir bomba oldu..!!

 

8. Gün Kocam muthis bir adam ama bir ara sevismeye ara verip cocuklari okuldan almaya gitse iyi olucak, okul dagilali 4 saat oldu...hem ben de artik iki lokma biseyler yesem...

 

9. Gün BuGün... AMAN ALLAHIM YINE GELIYOR!!! ...

 

10. Gün Tamam.. beni burada bulamaz rahat rahat yazabilirim... bu olayı biraz abarttık galiba.. üstelik artık Viagra'yi viskiyle almaya başladı!!! Ben ne yapacağım Allahim!!! Sanki bir adamla değil bir matkapla evliyim !!!Bu sabah uyandığımda saçlarımdan ayak parmaklarıma kadar her yanım ağrıyordu!!! DOMUZ DIYECEM AMA DOMUZLAR BU KADAR OLAMAZ !!!!!!

 

11. Gün Onun bir eşcinsel olması için her şeyimi verirdim!!! Artık makyajsız geziyorum, dişlerimi fırçalamıyorum, banyo bile yapmıyorum ama ONU DURDURAMIYORUUUUUUUUUM !!!!!!!! Hayatim cehenneme döndü !!!

 

12. Gün Scud Füzesi su anda yanımda uyuyor!!!!!!! Acaba kafasına bir şeyle vurup kurtulmanın tam sırası mi.....

 

13. Gün Tanrım hiç bir şey ise yaramıyor!!!!!! Evde rahibe kıyafetleriyle dolaşayım dedim ama beni öyle görünce daha da kudurdu!!! BANA YARDIM EDIIIIIIIIINNNNNNNN !!!!!!!!

 

15. Gün Bu adami oldurmek farz oldu. Oturdugum her yere yapismaya basladim.. Kedimiz ve kopegimiz onun yakinindan gecmeye korkuyorlar, komsularimiz korkudan bize gelemiyor... gazeteci ve sutcu Günlerdir ugramiyor...birseyler yapmaliyim ama ne!!!!

 

16. Gün Viagralari yine Prozac'larla degistirdim bakalim bu sefer....... HAAAAYIIIIIIIIIR BIRAK BENIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!

 

17. Gün Nihayet Prozac'lara donduk!! Kocam olacak miyminti su anda TV nin karsisinda elinde kumandayla oturuyor, kutu kutu biralari goturuyor, beni gordugu bile yok... ALLAHIM SANA SUKURLER OLSUUUUUUNNNNNNNN.......!!!!!!!!!

...... Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum.

 

Mükemmel bir erkek, cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi, bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor. Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız..

 

Eve geldi sonunda.

Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana saldırmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında bir şeyler geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın, hala uzak, hala kabuğuna çekilmiş. Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.

Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın? Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi. O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu.

 

Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile. Belki de kilo alıyorum. Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum.

 

Elimi okşadı, ama eller hissiz, parmak uçları soğuk...Stepe başlasam? Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar. Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

 

Erkeğin Güncesi:

 

Öf be, Fenerbahçeden haybeye 6 yedik.. Ama, kurufasülye güzeldi :-)))

 

Kadınların en sık kullandıkları kelimeler ve anlamları

 

Kadın 'hiç' derse! :Önemli değil, peki, iyi, hiç... Bir kadın size bunları söylediğinde aslında ne demek istiyor hiç düşündünüz mü? İşte yanıtlar...

İYİ: Bir kadın yerden göğe kadar haklı olduğu bir konuda bir erkekle tartışmaya girmişse, erkek artık saçmaladığını bilsin çenesini kapasın diye bu kelimeyi söyler...

5 DAKİKA: Bir kadının "5 dakika"sı yarım saate eşittir, tabii bir erkeğin 5 dakikasının da tv'deki maçın ne zaman biteceğine eşit olduğunu düşünürsek, durum gayet adil...

HİÇ: Bir erkek saatlerdir karşısında somurtan kadına en sonunda "neyin var?" diye sormayı akıl ederse alacağı cevap budur: "Hiç" cevabını alan erkek anlamalı ki az sonra kadının yerden göğe kadar haklı olduğu bir kavga başlayacak ve bu kavga en az "5 Dakika" sürecek...

PEKİ (Tek kaşını kaldırarak): Kadının bu lafının ardından erkeğin bir soru daha sorması büyük cesaret işidir... Çünkü bunun ardından kadın "Hiç" yüzünden sinirlenecek ve bir tartışmaya daha başlayacaksınız.

PEKİ (Normal bir yüz ifadesiyle): Bunun anlamı : "Pes ediyorum" ya da "aman ne halin varsa gör"...

PEKİ (Her iki kaş da havada): Siz öldünüz... 5 gün boyunca sevişmeyi unutun hatta yemeği, ütülenmiş gömlekleri bile...

Derin Bir İç Çekiş: Bu erkeklerin en yanlış anladıkları bir kadın tepkisidir... Derin derin iç çeken bir kadının aklından şu geçmektedir: "Aaah ah bende de akıl olsa "Hiç" yüzünden senin gibi bir aptalla tartışır mıyım?"

Kısa Bir İç Çekiş: Bu da bir kelime değil ama erkeğin kadınlarda doğru anladığı bir tepki... "Kısa Bir İç Çekiş", kadının o an için halinden memnun olduğunu gösterir... Bir erkek bu durumun ne kadar uzun sürmesini istiyorsa, o kadar uzun süre hareket etmemeli ve nefes almamalıdır.

AAAA: Kadının bu kelimeyle başlayan her lafı, eninde sonunda erkeğin başına bela olacaktır... Örnek: "Aaaa dün öyle söylememiştin...", "Aaaa ama ben yemeğe annemleri çağırmıştım..." Bir erkeğin yapacağı en akıllı iş, kadın söze "Aaaa..." diye başladığı anda kapıya doğru yönelmektir.

LÜTFEEEEN: Bunu bir rica kelimesi olan "lütfen" ile karıştırmayın. "Lütfeeeeen" diyen kadın belli ki anlattıklarınıza inanmıyor ve "lütfen beni kandırmaya çalışma yemezler" diyor... Zaten olay bu noktaya geldiyse yapacağınız hiçbir şey yok, Bir yanlışınız geçmişteki ve gelecekteki bütün doğruları götürdüğü için yalvar yakar olsanız yine de kadını inandıramazsınız, bu aykı maaşınızı vitrinde görüp aşık olduğu gerdanlığa yatırırsanız belki biraz gülümsemesini sağlarsınız, ama yine de tartışmanızı izleyen "5 Gün" boyunca, cinsel ihtiyacınızı gidermek için elinizde bir erkek dergisiyle tuvalete kapanmak zorundasınız...

ÖNEMLİ DEĞİL: İşte kadının en tehlikeli sözlerinden biri... Yaptığınız bir şeye karşılık olarak kadın size böyle diyorsa, yaptığınız şeyi nasıl burnunuzdan fitil fitil getireceğini düşünmektedir... Çünkü kadının "önemli değil dediği konu tabii ki çok önemlidir, bundan sonra 5 yıl boyunca yapacağınız her kavgada tekrar tekrar gündeme alınacaktır..."Önemli Değil"in ardından genelde "Peki"nin tek kaş havada olan versiyonu gelir ki o zaman anlayın kadın intikam planını çoktan kurmuştur...

SÖYLE HAYATIM: Bu da bir suçunuzu, affedilmez bir günahınızı itiraf etmeniz için kadının size verdiği fırsattır... Bu fırsatı iyi kullanarak dürüst ve makul bir konuşma yapmalısınız.

TEŞEKKÜRLER: Bir kadın size teşekkür ediyor..!! Şaşkınlıktan yere yapışmayın efendim "rica ederim" demeniz yeter.

ÇOK TEŞEKKÜRLER: Bu maalesef "Teşekkürler"den daha büyük bir minnettarlık ifadesi değil.. Bir kadın size "Çok Teşekkürler" diyorsa ya kırıldı ya sinirlendi yani yaptığınız şey bir şekilde ona battı demektir... "Çok Teşekkürler"in ardından genellikle "Derin Bir İç Çekiş" gelir, siz de insanlık hali merak edip "ne oldu" diye sorarsanız, alacağınız cevap... "HİÇ"

Canım Karım İÇin;

 

Allahım...

Karimi her türlü tehlikeden koru, gerekirse ben tehlikeye atilayim, onu hiÇ yorma gerekirse ben yorulayim, Çalismasin ben Çalisayim,o hasta olmasin ben olayim, Allahim o aldatmasin ben aldatayim, benim güzel karim dul kalmasin ben kalayim AMIN...

elhamdürüsü ile

kizlar sürüsü ile

sabah birisi ile

aksam birisi ile

Aminnnnnnnnnnn

 

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu tür kadın iyi - erkek iyi yazılarında aklıma gelen tek cevap;

limonun çekirdeği sapsarı sapsarı erkekler bu dünyanın şapşalı şapşalı :p

 

Ben de hep erkeklerin daha akıllı oldugunu düşünmüşümdür. Buna inanacak sağlam sebeplerim olmuştu zamanında:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim söylediğim tekerleme kadın iyidir ya da erkek iyidir konusunda kadının iyi olduğunu düşündüğümü vurgulamıyordu :) erkeklerde de kadınlarda da zekası düşük ya da yüksek olan insanlar mutlaka vardır... bu karşılaştırmanın çocukluğumuzdan beri yapıldığını, çocuksu bir şey olduğunu vurgulamak istemiştim sadece... :) yoksa erkekler şapşalsa, kadınlar da şapşalseven olarak daha şapşallar demektir... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kabul edelim bazı komik yerler var. Ancak ben erkek olsamda eğlenceli bulmadım. Kadın-erkek ayrımından hiç hoşlanmam zaten.

komikten çok banal buldum.şahsen yazının başındaki karı-koca esprisini bana yapıcak adamı otoyol kenarına gömerim.hatta 574 yerinden bıçaklayıp gelinlik giydirip çalılıklara atarım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1-DIREKSIYON (carpisan arabalar dahil)

Bir kac kullanmayı bılmeyen yuzunden tum kadınları kırletmeyın.kadın olarak araba kullanmak kolaymı sanıyorsunuz.eger okadar tırsılıyorsa kadınların araba kullanmasından ayı gıbı her kadın sofor gordugunuzde arabayla sıkıstırıp onu korkutmayacaksınız.

 

2-KREDI KARTI

Erkekler bir pantolana 100 verırken hanımların 5 lıraya bıle buldugunu hatırlatmam gerek

 

3-TELEVIZYON KUMANDASI

Tabı sıze bırakalımda mac acın dimi

 

4-RUYA TABIRLERI KITABI

Sizinde iddaa kuponları

 

5-SIRKET HISSELERININ %51′I

Her guclu erkegın arkasında bir kadın vardır unutmayalım

 

6-HARITA (hedeften daha fazla uzaklasmak istemiyorsaniz)

Bu kadınlar ıcın deıl adresı bılmeyen herkez ıcın gecerlı

 

7-UCUNCU KADEH

Kıme gore neye gore …benım neler ıcıp ayakta kaldımı duysan sasarsın.ayrıca ben b ugune kadar bınlerce sarhos erkek gordum ama kadını hıc gormedım

 

8-BUZ KIRACAGI

Anlamadımkı bu nu yazan hep becerıksız hanımlarlamı cıkmıs

 

9-INGILIZ ANAHTARI

Zaten erkegın işidir ama bnm kendı tamırlerımı hallettgım cok oldu

 

10-BASBAKANLIK KOLTUGU

Evet erkeklere bırakmak lazım …sımdıkı halımıze bızı ancak ole bırı getırebılır :D

 

11-KOZ

Her ınsan hataları koz olarak kullanır

 

12-TELEFON

Erkkelerede playstatıon

 

13-PUSULA (klavuzu karga olanin…)

Ne alaka

14-KALEM

Ne alaka

15-INISIYATIF

Ne alaka

16-HESAP MAKINESI (kullanacaklarini pek sanmiyoruz)

Ne alaka bu aynı yazdıklarım cok sacma gelıp yorum yapamadılarım

 

17-UCURTMA (ya tele takarlar ya yere cakarlar)

Ne alaka

 

18-AYNA

Sizemi lazımdı

 

19-NARGILE ("Tankut bunu ufluyo muydum,yoksa cekiyo muydum" ?!!?!)

Kac yasında kız arkadasların 13 -12

 

20-PIPO

Onu bı temel reıs ıcerdı

 

21-AHMET ALTAN KITAPLARI

Gayete guzel

 

22-KELEPCE

Bırı deneyım yasamıs galba :D

 

23-KIRBAC

Yok artık :D

 

24-CEKIRDEK

Katılıyorum yaslılar dedıkodu yaparlar

 

25-BILARDO ISTAKASI

Erkeklerde dhıl bılmıolarsa oynamamak lazım

 

26-FALA HAZIR KAHVE FINCANI

Erkkelerde ck ıyı bulan bırını bulunca dayanamıyolar

 

27-OLTA (allah muhafaza)A

Her kadını bir tutmak sacma :D

 

28-ZEKA SORUSU (hem cevabi bulamazlar hem de bulcam diye inat ederler)

Buna gulerım işte :D zeka sorusu kadın erkek dıye degıl zekı aptl dıye ayrılırlar akıl oyunları bolumunu ıncele:D

 

29-ESKI SEVGILIYLE CEKILMIS RESIMLER

Kız arkadasının resımlerını baska bir erkekle grsen snınde hosuna gıdıp amanda aman ne guzel cıkmıs bnm yenı sewgılım eskı sewgılısıyle dıcegını pek sanmıyorum :S

 

30-BRAD PITT POSTERI

Yok artık odamamı ascam onları kızlar yapıo ama cocuk olanlar….

 

Neyse bazıları ıyı bazıları sacma zeki yada aptal olmak kadınlıktan yada erkeklıkten gecmez….yınede elıne saglık …

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bloodsucker countess

 

Yorumlarını okurken kahkaha atmamak için zor tuttum bu saatte kendimi :rofl: çok güzel kadınca bir yorumlama olmuş fakat burdan bir sonuç çıkarıyoruz, kadınlar ne olursa olsun zeytinyağı gibi üste çıkmayı başarıyorlar herkes bunu kabullenmeli onlar kusursuzdur. :whistling:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bloodsucker countess

 

Yorumlarını okurken kahkaha atmamak için zor tuttum bu saatte kendimi :rofl: çok güzel kadınca bir yorumlama olmuş fakat burdan bir sonuç çıkarıyoruz, kadınlar ne olursa olsun zeytinyağı gibi üste çıkmayı başarıyorlar herkes bunu kabullenmeli onlar kusursuzdur. :whistling:

 

öncelikle şunu söyliyim kesinlikle dişiçi deilim yani haklıysa haklı taraftır ama solenen seyler genellıkle her ıkı ortak cinsinde yaptıgı türden şeyler olduğu için söyleme gereği duydum.yeri gelınce gerçekten araba kullanamadıgı halde kullanmaya calısıp trafığı tıkayan kadınlara küfür ettiğim çok olmustur.yani bayanım diye değil hiç bir cins kusursuz değil :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Yeni Oluştur...