Jump to content

Antonio Villas Boas


Ashtar_Sheran

Önerilen Mesajlar

Brezilyalı bir çiftçi olan Antonio Villas Boas tarafından yaşandı. 16 Ekim 1957 gününün erken saatlerinde gökyüzünde kırmızı bir ışık gördü. Bu yuvarlak veya yumurta cismindeki gemi tarlaya indi. Boas anından oradan kaçmaya çalıştı. Önce traktörüne bindi, ancak bir süre sonra motor durunca koşmaya başladı. Bu amacında başarılı olamadı ve bir metre boyunca, gri kıyafetler ve kask giymiş, ufak mavi gözleri olan bir yaratık tarafından insanımsı bir varlık tarafından yakalandı. Ardından ona benzeyen üç yaratık daha olay yerine geldi. Sesleri konuşmadan çok havlamaya veya bağrışmalara bezeyen bu yaratıklar onu zorla uzay gemisineg*türdüler.

 

Boas gemide baştan aşağı soyuldu ve üzerine bir tür jel sürüldü. Garip bir odayag*türüldü ve burada çenesinden kan örneği alındı. Ardından başka bir odayag*türüldü. Buraya bir tür gaz sıkıldı ve bu Boas'ı oldukça rahatsız etti. Boas bu odada yaklaşık yarım saate kendi başına kaldı. Ardından odaya başka bir insanımsı varlık geldi. Bu bir dişi idi ve Boas'a göre oldukça çekiciydi. O da diğerleri gibi kısa boyluydu, uzun beyaz saçları, sivri çenesi ve kedi gibi mavi gözleri vardı. Boas bu kadın ile cinsel ilişkiye girdi.

İlişki bitince kadın kalktı ve karnını ovuşturarak yukarıyı işaret etti. Boas bunu "çocuğunu uzayda büyüteceğim" şeklide yorumladı. Ardından Boas'a kıyafetleri geri verildi ve uzay gemisinin turu sunuldu.

 

Ardından gemiden çıkarıldı ve uzay gemisi de ayrıldı. Boas toplam dört saatin geçtiğini fark etti.

İlerleyen günlerde Boas kendini iyi hissetmedi. Cildindeki yara lekelerinin yanı sıra, baş ağrımaları ve genel zayıflık hissetti. Daha sonra Jose Martins adından bir adam gazete ilanıyla UFO gören insanlarla iletişime geçmeye çalışınca Boas da onunla tanıştı. Martins onu bir doktorag*türdü ve adamın ciddi bir şekilde radyasyona maruz kaldığı tespit edildi.

 

UFO araştırmacıları Boas'ın yaşadıklarını gerçek olarak kabul etmekte, andan her şey bir adamın anlattıklarına dayandığı için doğal olarak bir sonuca varmak imkansız. İlerleyen senelerdeki örneklerini aksine, Boas yaşadıklarını hipnoza başvurmadan hatırlayabilen birisi. Bu da bence çok önemli bir ayrım. Ayrıca, uzaylıların tanımlarına bakınca net bir şeklide belli oluyor ki bunlar daha sonra ünlü olan griler değiller. Zaten griler ile karşılaşan bir çok insan başından geçenleri ancak daha sonra hipnoz yoluyla hatırlayabilmekteler. Bu da olayı apayrı bir tartışmaya getiriyor ve hipnozun geçerliliği ve tam olarak ne oluşu sorusunu ortaya çıkarıyor.

 

İlgili resimler:http://www.google.com/images?hl=tr&rlz=&q=Antonio%20villas%20boas&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1003&bih=550

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamın normal olarak hatırlaması daha kötü bence :S yalancı diyecekler ki bir çok vaka var (Ben uzaylılar ile temasa geçtim diyen herkese neredeyse deli damgası vuruluyor).Hipnoz seanslarında ise insanların yalan söyleme ihtimalinin olmadığını sanıyorum buda olayı daha ilgii çekici ve gerçekçi hale getiriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://ufoloji.net/sites/default/files/user_uploads/577/boasPage1.jpg?1297040477

 

 

 

 

En bilinen ve en çok tartışılan kaçırılma olaylarından biri de Brezilyalı bir çiftçinin oğlu olan hukuk öğrencisi Antonio Villas-Boas’ın 1957 yılında yaşadığı deneyimdir.

 

Villas-Boas, kaçırılma olayı gerçekleşmeden önceki iki hafta içinde iki kez UFO gözlemi yapmıştır. Bunlardan ilki, 5 Ekim 1957 gecesi gerçekleşmiş; Boas ve erkek kardeşi yatak odalarının penceresinden gökyüzünde parlayan bir ışık demeti görmüşlerdir. İkinci gözlem ilkinden dokuz gün sonra, 14 Ekim gecesi meydana gelmiştir. Hukuk öğreniminin yanında çiftlikteki işlere de yardım eden Villas-Boas, gece traktörüyle tarlayı sürerken, tarlanın üzerinde havada duran bir cisimden yayıldığını düşündüğü parlak bir ışık görmüştür. Ona doğru yaklaştığında cisim hızla hareketlenmiş; onu bir süre kovalayan Villas-Boas da yorularak cismi takip etmeyi bırakmıştır. Cisim, tamamen gözden kaybolmadan önce Villas-Boas’a ışık demetleri göndermiştir. İlk gözlemde olduğu gibi, Villas-Boas’ın erkek kardeşi de bu olağandışı ışık gösterisine şahit olmuştur.

 

Ertesi gece, aynı tarlada yalnız başına traktör sürmekte olan Villas-Boas, kırmızı bir ışığın doğrudan kendisine doğru geldiğini görmüştür. Bu kez kendisine yaklaşan cismi iyice gözlemleyebilmiş ve bunun yumurta biçiminde bir uçan daire olduğunu farketmiştir. Aracın yere indiğini gören Villas-Boas, ilk kez korkmuş ve araçtan uzaklaşmaya çalışmıştır. Fakat traktör birdenbire durmuş ve uçan dairenin içinden inen dört uzaylı Villas-Boas’ı araca götürmüşlerdir.

 

Uzaylılar Villas-Boas’ı geminin içinde küçük, yuvarlak bir odaya almış, burada Boas’ın giysilerini çıkarmış ve vücuduna tuhaf, koyu bir sıvı sürmüşlerdir. Daha sonra Villas-Boas’ın vücuduna küçük bir kesik atarak ondan kan örneği almışlar, ardından da onu odada yalnız başına bırakarak dışarı çıkmışlardır. Bir süre sonra, odanın kapısı açılmış ve içeri Boas’ın “gördüğüm tüm kadınlardan daha güzel” diye tarif ettiği çıplak bir dişi varlık girmiştir. Bu dişi varlık, yaklaşık 1.5 m boyundaydı; ortadan ayrılmış beyazımsı sarı saçları, düz bir burnu, kalkık elmacık kemikleri ve büyük mavi gözleri vardı. Villas-Boas çok heyecanlanmıştı; iki kez birlikte oldular. Dişi varlık aynı zamanda Villas-Boas’tan sperm örnekleri de aldı ve bir test tübüne koydu.

 

Villas-Boas kullanıldığına ve izlendiğine inanmaktaydı. Dişi varlık, odadan çıkmadan önce Boas’a dönerek karnını ovuşturmuştu. Mesaj açıktı; melez bir çocuk doğacak ve başka bir yerde büyütülecekti. UFO daha sonra Villas-Boas’ı çiftliğine geri bırakmış ve karanlık gökyüzüne doğru gözden kaybolmuştur. Tüm bu olay 4 saatten biraz daha fazla sürmüştür.

 

Sonraki bir kaç hafta içinde, Villas-Boas’ın kollarında ve bacaklarında esrarengiz yaralar çıktı; bunlar daha sonra iyileşerek yara izine dönüştüler. Tıbbi araştırmacılar Boas’ın radyasyona maruz kaldığını söylemişler ve çenesinde iki tane açıklanamayan iğne izine rastlamışlardır.

 

Villas-Boas olayı, UFO tarihinde tamamen yeni bir sayfa açmıştır. Olayın içindeki cinsellik ve doğum temaları pek çok tartışmaya neden olmuş; uzaylılar ve insanlardan oluşma melez bir ırk olgusu ilk kez gündeme gelmiştir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim anlamadığım olay uzaylılar tarafından kaçırılıyor.Kan örneği alınıyor ve çırılçıplakken vücuduna bir jel sürülüyor.Buraya kadar herşeyi anlıyorum.

Burdan sonrası esas hikayede enteresan gelen yer. Düşünsenize bir uzaylı tarafından kaçırılıyorsunuz konuşmaları havlamaya veya bağırışmaya benziyor. Sizi çırılçıplak soyuyorlar. O kadar korkmuş olmanız lazım.

Ben olsam korkudan aklımı kaybederim.

Bu adam mavi gözlü ve beyaz saçlı uzaylı bir kadınla ilişkiye giriyor.

O durumda melissa clarke'ın uzaylı versiyonu gelse bırak ilişkiyi ilişemem bile yani.(Ki dünyalı versiyonuda mavi gözlü)

Doktorları sonradan yaptığı testlerdeki radyasyon olayı kanıtlanmış gibi gösteriyor fakat yinede bu hikayede kör noktalar var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani uzaylı meselesinin bir aldatmaca olduğun düşünüyorum lakin daha önce okuduğum bir kaç metinle örtüşüyor örtüştüğü nokta ise "melez varlık yapma çalışması" ama bence bu filmlerde gördüğümüz türde güçlü iki tarafta dengeyi sağlayan bir tür değil bence daha çok diğer türdeki eksiklikleri kapatma olabilir özellikle tür Reptillian ise ama tabi varsayım yapıyorum sadece rastgelen metinler doğru ise ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Antonio Vivaldi

   http://www.gnoxis.com/forum/antonio-vivaldi-15700.html   http://farm4.static.flickr.com/3066/3067150619_ab9500e0fd_o.jpg     ''Summer''   http://k.s.n.h.aimini.net/player/mp3/?file=http://k.s.n.h.aimini.net/play/?fid=Hnskod5ntqNsWr4Zqn2R&auto=yes&repeat=yes --------------------------------------------------------   ''Summer'' (presto)   http://5.0.m.x.aimini.net/player/mp3/?file=http://5.0.m.x.aimini.net/play/?fid=XM05BFlwyJFUOmsOi3UU&auto=yes&repeat=yes ------------------

   , Yer: Videolar

  • Antonio Orozco

   , Yer: Diğer Müzik Türleri

  • Antonio Banderas

   Antonio Banderas (1960-...) http://img151.imageshack.us/img151/2236/250pxantoniobandaresjunom9.jpg   “ Hak etmediğim herhangi bir şeyi almak istemem, ama eğer bana daha fazla para öneriliyorsa, ben de aptal değilim ”   1960 yılında dünyaya gelen Banderas’ın çocukluğu, faşist Franco’nun baskıcı rejiminin en yoğun hissedildiği yıllara rastladı. Oldukça cana yakın bir çocuk olan aktör, gelecekte büyük bir insan olmanın hayallerini kurdu. İlk zamanlar iyi bir futbolcu olmayı planlayan Banderas, c

   , Yer: Aktör ve Aktristler

  • Antonio Capel

   http://www.antoniocapel.com/indexeningles.htm   http://www.antoniocapel.com/Retratos/9.jpg http://www.antoniocapel.com/Retratos/nena.jpg   http://www.antoniocapel.com/Retratos/miniMaria%20copy.jpg   http://www.antoniocapel.com/Retratos/minijose%20luis.jpg http://www.antoniocapel.com/figuras/Ni%F1as.jpg http://www.antoniocapel.com/composicion/minigatoventana2.jpg   http://www.antoniocapel.com/composicion/minigato.jpg   http://www.antoniocapel.com/composicion/minigatos.jpg http://www.anto

   , Yer: Plastik Sanatlar

  • Antonio Vivaldi

   http://img218.imageshack.us/img218/2787/vivaldiw71gz0vh2.gif     Barok müziğin bir diğer popüler ismi ise Antonio Vivaldi’dir. J.S. Bach’ta çok popüler bir isimdir ancak barok dönemin simge ismidir. Antonio Vivaldi ondan farklı olarak barok müziği hiç sevmeyen kişiler tarafından bile yoğun beğeniye mazhar olmuş bir besteci ve keman sanatçısıdır. Bazı insanlar için Vivaldi denince akan sular durur, bazıları ise kendini sürekli bir tartışmanın içinde bulur. Bu genellikle klasik batı müziğiyle i

   , Yer: Biyografiler

×
×
 • Yeni Oluştur...