Jump to content

Kalmıkya cumhurbaşkanı: "Beni uzaylılar kaçırdı"


Ashtar_Sheran

Önerilen Mesajlar

http://www.siriusufo.org/my_documents/my_pictures/5C2_image001.jpg Kalmıkya Cumhurbaşkanı: “Beni uzaylılar kaçırdı”

 

Rusya’nın Kalmıkya Özerk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Kirsan Ilyumzhinov uzaylılar tarafından kaçırıldığını öne sürdü.

Aynı zamanda Dünya Satranç Birliği’nin de başkanı olan Ilyumzhinov, götürüldüğü uzay aracında uzaylılarla görüşme yaptığını iddia etti. Kalmuk liderin iddiası Rusya Meclisi’ne de taşındı. Bir Rus milletvekili Cumhurbaşkanı Medvedev’den iddiaların araştırılmasını istedi.

BBC’nin haberine göre, Ilyumzhinov, katıldığı bir televizyon programında, evinde uyuduğu bir sırada balkon kapısının aniden açılarak içeri uzaylılar girdiğini ve kendisini uzay aracına götürdüklerini söyledi.

Ilyumzhinov, uzaylıların dünyadan örnekler toplamak için geldiğini ileri sürdü.

Aynı zamanda milyoner bir işadamı ve Dünya Satranç Birliği Başkanı olan Ilyumzhinov, Hazar Denizi’nin kıyısındaki küçük Budist ülkeyi, dünya satrancının merkezi haline getirmesiyle tanınıyor.

Ancak Kalmuk liderin iddiası beklediğinden fazla ses getirdi. Rus Milletvekili Andre Lebedev, Cumhurbaşkanı Medvedev’e bir mektup yazarak iddiaların doğru olup olmadığının araştırmasını istedi.

Aynı zamanda Kalmuk liderin cumhurbaşkanlığı yapabilecek durumda olup olmadığının da araştırılmasını isteyen Lebedev, “Bütün bunların koca bir şaka olmadığını varsayarak, Ilyumzhinov’un uzaylılara Rusya’yla ilgili devlet sırlarını verip vermediğinin de araştırılmasını istiyorum” dedi.

Rus vekil ayrıca, hükümet yetkililerinin uzaylılarla karşılaşması halinde uyması gereken talimatlar olup olmadığını sordu.

 

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8662822.stm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Billy Meier , Travis Walton vs. bu tarz olaylar yaşayınca normal karşılıyoruz ama bir ünlünün , başkanın başına böyle birşey gelince hep işi şan şöhrete vuruyoruz. Şunu unutmamak lazım, insanlar uzaylılar tarafından kaçırıldığını söyleyince milyon dolarlık villalara sahip olmuyorlar. O konumda birisinin o açıklamayı yapması gerçekten yürek ister. Çünkü yalancı , delirmiş veya şöhret meraklısı biri olarak etiketlenebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Türkmenistan Cumhurbaşkanı ''Almanlara Güvenilmez''

   Almanya'ya güvenilmez diyerek basın mensupları önünde "Değiştirin şu Su bardağını!" Diyen Türkmenistan Cumhurbaşkanı Berdimuhammedov:     Gerçekleştirecekleri ortak basın toplantısı öncesinde Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov'un su bardağının değiştirilmesi Almanya Başbakanı Angela Merkel'i şaşırttı. Olay, ‘güvenlik önlemi' olarak yorumlandı. İş seyahati için Türkmenistan'a giden Merkel ve Berdimuhammedov'un gerçekleştirecekleri ortak basın toplantısı için salona girm

   , Yer: Gündem

  • Astral ve Uzaylılar

   Arkadaşlar çok uzun zamandır bu foruma üyeyim. Boş vakitlerimde burada takılıyorum ama ne hikmetse mesaj yazmak bir türlü nasip olmadı. Birşey sormak istiyorum astralde farklı gezegenlere gidip uzaylıları gören var mı? ya da şöyle söyleyeyim: Astraldayken gördükleriniz o anda gerçek hayatta yaşananlar mı? Teşekkürler...

   , Yer: Deneyimler

  • "Aramızda uzaylılar var"

   Bulgaristan Uzay Araştırmaları Enstitüsü bilim adamları, Dünya'da halihazırda uzaylıların olduğunu ileri sürdü.   http://img5.mynet.com/ha5/u/uzayli.jpg   Daily Telegraph gazetesinin Bulgar basınına dayanarak verdiği habere göre, Enstitünün Başkan Yardımcısı Lachezar Filipov, uzaylıların varlığıyla ilgili araştırmanın, bunların gerçekten Dünya'da var olduklarına işaret ettiğini ve varlıklarını aramızda dostça sürdürdüklerini gösterdiği düşüncesinde olduğunu belirtti.   Enstitü, kendilerine gö

   , Yer: Dünya Dışı Yaşam

  • Arecibo Mesajı: Merhaba Uzaylılar Biz Buradayız!

   On milyon tane uygarlığa ulaşabilme düşüncesiyle, 1974 yılında Porto Rico’daki Arecibo Radyo Teleskobu’ndan 25.000 ışık yılı uzaklıkta Herkül takım yıldızı yönünde yer alan M13 küresel kümesi doğrultusunda uzaya 2.38 gigahertz frekansında bir radyo mesajı gönderildi. Gönderilen mesaj, kendi uygarlığımız boyunca uzaya gönderilen en güçlü bir radyo sinyali olup, gücü 3 trilyon watt değerindeydi. 3 dakika boyunca gönderilen mesaj, saniyede 10 bit veri taşıyacak biçimde organize edilmişti.

   , Yer: Uzay ve Gizemleri

  • Uzaylılar Nasıl Besleniyorlar ?

   Bizlere göre her yönden pek çok ince olan uzaylılar doğal olarak beslenme konusunda da düzeylerine uygun bir anlayışa sahiptirler. Varlıklar yükseldikçe ruhsal olgunluklarının yüceliğine dengeli besinlerle beslenirler. Biz dünya insanları katı ve ölü besinlerle beslenmeye alışmışızdır. Uzaylılar meyve ve sebzelerle, daha yüksek uzaylılar sıvı ve gaz halindeki besinlerle beslenirler. Yüksek ruhsal varlıklar ise bizim bildiğimiz anlamda beslenmeye gereksinim duymazlar. Aşağıda uzaylılarla ili

   , Yer: Dünya Dışı Yaşam

×
×
 • Yeni Oluştur...