Jump to content

Tüm Dünya ile Satranç Oynayın


serpentine

Önerilen Mesajlar

http://img709.imageshack.us/img709/7035/111z.jpg

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sevenleri ve sevmeyenleri var elbette satrancın. Oynayanlara imrenen ama öğrenmeye yeltenmeyen, sürekli taşları kaybedip yerlerine zar, silgi vb. ürünler koyan, satranç tahtasını yalnızca arka yüzündeki tavla sahası veya dama oynamak için kullanan insanlar da mevcut bunların içinde.

 

İş Bankası, dünyanın en büyük online satranç platformu Playchess ile iş birliği yaparak güzel bir projeyi hayata geçirmiş. Türkçe desteği ile ücretsiz olarak dünyanın her yerindeki oyuncular ile satranç maçları yapabilir, maçlardan kazandığınız puanlar ile sıralamada üst sıralara yükselebilir, prestij kazanabilirsiniz. Başkaları oynarken onların maçını izleyebilir, her seviye satranç oyuncusunu bulabilir, yeni taktikler öğrenebilir, aynı zamanda sohbet de edebilirsiniz.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

http://img229.imageshack.us/img229/3342/30983366.jpg

Açıklama

 

http://img137.imageshack.us/img137/4415/52491775.jpg

Açıklama

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Oyunu açtığınızda size üyeliğinizin olup olmadığını soracaktır. Ücretsiz üyelik alabilir veya ziyaretçi olarak katılabilirsiniz. Üyelik alırsanız maç başı puan kazanır ve üst sıralara yükselebilirsiniz. Ziyaretçi olarak katılırsanız "guest233245" benzeri bir isim alırsınız ve çıkış yaptığınızda puanlarınız sıfırlanır. Giriş yaptıktan sonra sağ alt kısımdaki "Oyna ve İzle" bölümünden istediğiniz salona girdikten sonra üst taraftan "Oyuncular" ı seçin. Böylece tüm kullanıcıları ve oynanan oyunları görebilirsiniz. Yanında "Oynuyor" yazan üyelere çift tıklayarak onların maçlarını izleyebilirsiniz. Bir dönem çok oynayan ve maçları izleyen biri olarak gerçekten güzel bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Buradan İndirebilirsiniz (30 MB)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • İğne Falı ile ilgili

   Herkese merhaba,   Birkaç yıldır forumdayım ancak ilk kez bir konu açıyorum. Bir arkadaşım İğne Falı diye bir şeyden bahsetti. Bir kağıda daire şeklinde alfabeyi yazdıktan sonra ortasına kan veya tükürük koyuluyor. Daha sonra iplik geçirilmiş bir iğne sivri ucu tükürüğün üstüne gelecek şekilde ve iplik gergin olacak şekilde tutuluyor. Daha sonra sorulan cevaplara yanıt olarak iğnenin arka ucunun harflere doğru dönüyor. Başka bir arkadaşım bunu duyup denediğini ve olduğunu söyledi. Kendisine bir

   , Yer: Fal ve Kehanetler

  • Dünya'nın Yok Olmasına 10 Dk Var...Ne Yaparsın?

   Bir meteor Dünyaya çarpmak üzere ve 10 Dk kaldı. Çarpınca hayat bitecek...Son kez ne yapmak istersiniz ?   Düşünmesi bile kötü ya

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Enochian ile istenilen kişinin rüyasına girmek...

   Enochian, yani "Meleklerin kullandığı dil" anlamına gelen söz konusu alfabeyi kullanarak bir başkasının, hedef kişinin rüyasına girmenin mümkün olduğu söylenir. Doğrulu veya yanlışlığı konusunda kesin bir yargıya varmayız çünkü yapılan yorumlarda kimilerinde işe yararken kimilerinde herhangi bir etki göstermediğini gördüm. Şansınızı deneyip tecrübelerinizi paylaşmanız umuduyla konuyu açmaya karar verdim. Aşağıda vereceğim görselden de görebileceğiniz üzere uygulanması gayet basit bir işlem.  

   , Yer: Witchcraft

  • Şu an sarhoşum bölümü..Tüm sarhoşlar buraya :)

   Sarhoşken foruma girme imkanı bulanların yeri : ) evet ju an sarhosum ve haykırmak istiyorum ... vs vs..

   , Yer: Gnoxis Cafe

×
×
 • Yeni Oluştur...