Jump to content

Psişik Vampirlerden Korunma Büyüsü


nevermore

Önerilen Mesajlar

psişik vampirler auralarında oluşan bir hatadan dolayı kendi enerji üretme mekanizmaları bozuktur. Bu yüzden auralarından çıkan dokungaçlar başkalarının auralarından enerji emerler. Bu enerji emme işlemi enerjisi emilen kişinin aurasında hasarlara sevep verir. Eğer ki birçok psişik vampir saldırısına uğrarsanız enerji yokluğundan ölüme kadar gidebilr veya sizinde kendi enerji üretme mekanizmanız bozulabilirve psişik vampir olabilirsiniz. Psişik vampirliğin derecesi enerji emdikçe artar. vampirlik iyice artar. Psişik vampirler enerji emdiklerinin farkına varmazlar. Bilinçli emmezler zaten. Enerjisi gidenler ise kendini bitkin ve çok yorgun hisseder. Bazıları ise bir takım majik ritüelle başkalarının enerjilerini çalabilir. Örneğin bir grubun enerjisi çekilerek onun bir maçta veya işte performansını düşürenler vardır. Korunma yolu ise öncelikle auraları güçlendirmektir. O kişilerin direk gözlerine bakmayın ve o kişilerin yanından ayrıldıktan sonra yıkanın mümkün değilse elinizi yüzünüzü yıkayın. Psişik vampir olanlar ise aura güçlendirmeler ve bir takım alıştırmalarla düzelebilirler. Enerjimizi çeken insanlar psişik vampirler adlı kitabı öneririm orada hem test var hem bilgi var hemde alıştırmalar var. Alıştırmaların hepsi deneysel ispatlanmış....

Basit bir örnek ile , gündelik yaşamda karşılastığımız kişilerde olabilir, konuştuğunuzda halsiz yorgun hissedersiniz kendinizi işte bilinçli yada bilinçsiz bir şekilde enerjinizi emen kişiler(psişik vampirlerdir) bunlardır.

 

malzemeler

iki beyaz mum (tanrıyı sembolize eden sağ altarda tanrıçayı sembolize eden sol altarda).

 

en sevdiğiniz koku esansı

deniz tuzu (çok önemli)

en sevdiğiniz yağ (gül yağı tercihedilebilir... zeytin yağı dahi olabilir)

yapılması gerekenler

 

altarın sağ üst köşesine tanrıyı temsil eden mum sol üst köşesine tanrıçayı sembolize eden mum yerleştirilir.ortada deniztuzu ile kaynayan su en alt kısımda (en alt orta) yer almalıdır.(size doğru bakacak şekilde)

yağı aşağıdaki sözleri söyleyerek altardaki tüm malzemelere damlatın.(yukarıdan aşağıya ,ortadan kenarlara doğru)

 

"I ward off any and all negativity, in my home, work, school, and in my everyday life, No evil or negativity shall enter here."

 

" evimi ,işimi ,okulumu her gün bulunduğun yeri her türlü kötülükten kötü enerjiden koruyorum. hiç bir kötülük veya olumsuzluk giremesin!!!"

 

 

tüm malzemelere yağ damlatma işi bittikten sonra kullandığınız tü eşyaları ve sizi saran bir beyaz ışık düşünün... eviniz işiniz vs resmini gözünüzün önüne getirin. bu beyaz ışığın bütün bu mekanları sardığını düşünün ta ki şu sözleri söyleri söylemeye hazır hissedene kadar.

"Psychic vampires who lurk in the night

psychic vampire who try to destroy my life,

destroy no more of what I have achieved,

destroy no more of what I have received,

negativity is not welcome

evil as well is not welcome

in me, around me, or around people I love."

 

" gece saklanan pisişik vampirler

hayatımı mahvetmeye çalışan psişik vampirler

kazanımlarımı daha fazla yok etme

ulaştıklarımı daha fazla yok etme

kötülük hoş karşılanmıyorsun

şeytanlar da öyle (hoş karşılanmıyor , saygı duyulmuyor)

içimde etrafımda sevdiğim insanların etrafında!!!"

 

yukarıdaki sözleri işe yaradığına inanana kadar tekrar edin işiniz bittiğinde etrafınızı saran beyaz resimin kaybolduğunu düşünün

mumları kendileri sönünceye kadar yakın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben küçüklüğümden beri bu şeyi yaşıyorum.insanların etrafımda olmasını istiyorum onlar yanımda oldukça kendimi daha iyi hissediyorum ama bzen tam aksine sanki onları negatif enerjilerini çekiyorum.buda beni daha kötü yapıyor ellerim titremeye başım ağrımaya başlıyor.

yalnızken daha çok yatıp müzik dinlemeyi seviyorum müzik bana kısada olsa enerji veriyor.

 

hmde çok ilginç bir şey daha var bazı arkadaşlarımla uzun süre konuştuğumda bir gün sonra bana kızıyorlar 'bana büyü mü yaptın bütün gün her yanım ağrıdı'diyorlar bende insanların enerjisini kullandığımı öğrenince onların ağrılarını dindirmek için kullanmaya başladım yani yardım için ama bu seferde ben hasta olmaya başladım(şiddetli ve uzun süreli ağrılar).

 

ilk kez tanıştığım birinin yanındayken eğer kötüyse başım döner kendimi kötü hissederim ama eğlenceli enerjisi çok ve iyi insanların yanında bnde öyle olurum akla gelen bütün manyaklıkları yapacak dereceye gelirim.

 

bazı insanların yanında aşırı dercede konuşurum (ki ben konuşmayı sevmem) vede yorulmam ama onlar hiç konuşmak istemez.

 

 

ben bu durumdan rahatsız deilim ama sevdiğim insanlara zarar vermek istemiyorum.o yüzden yalnız takılmayı seviyorum en azından sewdiklerime zarar vermiyorum onlarla yüz yüze konuşmak yerine internt üzerindn konuşuyorum ama kızdığım insanların yanında dururum hasta olması için yada hep ona bakarım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk defa bir büyü gördüğüme bu kadar üzüldüm.. Psisik Vampir eğilimim çok yüksek.. İstemeden enerji çekiyormusum ve insanlar bana krsı büyü yapacaklar .s Gerçekten kendime acıyorum.. Psisik Vampirlikten kurtulmak için bildiğiniz bir büyü varmı acaba :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben isteyerek insanlardan enerji çekiyordum, hatta bunu güçlendirecek büyüler bile yaptım ama geçtiğimiz günlerde benim gibi witchcraftla uğraşan bir arkadaşımdan enerji çekmek istediğimden beri auramdaki benim hayal ettiğim enerji çeken kolları hissedemiyorum sizce bu büyüyü yapmış olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunun islam açısından geçerliliği varmı peki...

-_-

 

Kur'an-ı Kerimde çeşitli ayetlerde ve Kur'an harici bazı hadislerde psişik vampirliğe göndermeler yapan ifadeler vardır, ancak alenen söylenmiş-yazılmış bir bilgi mevcut değildir. Ancak incilde bu konuyla ilgili daha açık ayetler mevcuttur. Eğer sormak istediğiniz paylaşılan büyünün İslamiyet açısından geçerliliği ise bir kaç mezhep hariç hemen hemen tüm mezheplerde büyünün her türlüsü yasaklanmıştır, dolayısıyla bu büyü de yasaktır.

 

Ayrıca büyüyü incelediğimizde daha çok paganlara yönelik bir uygulama olduğunu görebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir şey soracağım ben bu enerji vampirlerine inanıyorumda bazı gördüğüm sitelerde adminler sürekli ay enerjim düştü sizin yüzünüzden aranızda enerji vampiri var niye böyle yapıyorsunuz falan diye değişik değişik şeyler diyorlar? Bu gerçekten böyle mi bana aşırı saçma geldi yani enerji vampiri uzakta iken bile enerji çalabilir mi? Umarım derdimi anlatabilmişimdir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir şey soracağım ben bu enerji vampirlerine inanıyorumda bazı gördüğüm sitelerde adminler sürekli ay enerjim düştü sizin yüzünüzden aranızda enerji vampiri var niye böyle yapıyorsunuz falan diye değişik değişik şeyler diyorlar? Bu gerçekten böyle mi bana aşırı saçma geldi yani enerji vampiri uzakta iken bile enerji çalabilir mi? Umarım derdimi anlatabilmişimdir..

herhangi bir etkileşiminiz varsa neden olmasın ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Hekate Şifa Büyüsü

   Şifa Büyüleri, şifa sürecini hızlandırmak için kullanılagelmiştir ve kesinlikle tıbbi çözümlerin yerini almaz. Bu büyü, hastalığı kişiden çekmek ve temizlemek adına başka bir yere koymak adına düzenlenmiştir.   Gerekli Malzemeler   *Hematit Taşı [İksir için] 1 parça karanfil çiçeği (bulamazsanız karanfil) 1 parça mine çiçeği (güvercinotu diye de bilinir) 3 parça mayıs papatyası 1 parça sarımsak 2 parça adaçayı 2 parça okaliptus   Yapılışı;   Bu iksiri uygun şekilde kaynatın. Ardından

   , Yer: Witchcraft

  • Aşk Büyüsü?

   Açıkçası ne olduğunu bilmiyorum. Adı geçen Tanrıça Oshun, Afrika kökenli bir Tanrıça, bu sebeple Voodoo'ya mı girer bilmiyorum. Paylaşma sebebim forumdaki tecrübeli arkadaşların fikrini almak. İşkembeden sallanmış bir büyü mü sizce yoksa sağlam temelleri ve kendi içinde mantığı olan bir çalışma mı? Fikir verirseniz sevinirim.   Bundan sonraki kısım alıntıdır:   Malzemeler         1-Küçük mama kavanozu(Kavanozun üstündeki etiket çıkarılmış bir biçimde) 2-Bir adet tütsü(Herhangi bir koku olabi

   , Yer: Witchcraft

  • Yeni bir aşk büyüsü daha

   İlk önce bir kağıt veya deri üzerine sevdiğinizin adı soyadını yazıyorsunuz siyah mürekkeple (anne ismi veya baba ismi varsa daha iyi olabilir) Kırmızı bir mum yakıyorsunuz Sevdiğinizi imgeleyip muma odaklanıyorsunuz inandığınız tanrı varsa ondan yardım diliyorsunuz örnek olarak Ay tanrı ve tanrıçaları affınıza sığınarak sizden yardım istiyorum --- kızı --- --- beni sevsin bana aşkla dolsun diyip bir kaç kez tekrarlıyorsunuz inanarak hissederek. sevdiğinizin ismini yazdığınız kağıdı yakıyo

   , Yer: Witchcraft

  • Cadılık büyü ve korunma hakkında.

   Merhaba,9 aya yakın bir süredir araştırmalarımı yapıp kendimi gelşitiriyorum cadılık üzerine.Artık büyü yapmaya başlamam için tek eksiğim olduğunu düşünüyorum.Korunma konusunda yeterli bilgim yok ve bu konu önemli olduğu için es geçmemeliyim diye hissediyorum.Rica etsem bu konunun altına bilgisi olanlar cadılıkta korunma hakkında ne biliyorlarsa yazarlarsa sevinirim.Korunma büyüleri,keseleri,spell jar'lar vb.Korunmak istediğim şey günlük hayatta veya çalışma yaparken bana zarar vermek isteyen va

   , Yer: Witchcraft

  • güzellik büyüsü,iksiri,ritüel vb.?

   merhabalar,bu konuda bana yardım edebilecek birileri varsa çok memnun olurum

   , Yer: Pano

×
×
 • Yeni Oluştur...