Jump to content

Rise of nations: Rise Of Legends


Locked

Önerilen Mesajlar

http://image.turkoyun.com/oyun_indir_resimleri/382.jpg

 

 

Strateji Oyunu Sevenler için bu oyunun apayrı bir yeri vardır. RON’un çıktığı dönem strateji oyunları için en durgun zamanlardan biriydi. Fakat Microsoft öyle bir oyun sundu ki hem 2003’ün en iyi strateji oyunu seçildi hem de strateji oyunları arasında asla unutulmayacak bir yere sahip oldu. Onun üzerine çıkarttığı ek pakette bizleri belli süre oyaladı. Fakat yeni bir oyunun zamanı gelmişti. En sonunda duyuruldu fakat hiç beklenmedik bir şekilde.Büyü ve teknolojinin aynı ölçülerde entegre edildiği Rise of Nations: Rise of Legends, bize eski serideki gerçek dünyanın aksine yepyeni bir evren vaadediyor. Serinin bu bölümünde, fantazi oyunları akımına kapılan firma en, sonunda teknolojik silahlar ve yapılar kadar mistik varlıklara ve güçlere de yer vermeyi deniyor. Alışık olduğumuz oyun tarzı ve görüntüleri de böylelikle bir hayli değiştirilmiş. Aslında eski Rise Of Nations oyuncusu iseniz, bu yeni bölümü pek de çarpıcı bulmayabilirsiniz, zira gerçekten de yepyeni bir görünüm ve senaryolar eklenmiş bu sürümde.

 

Oyun içinde ateş krallıkları, devasa kalelerle dolu şehirler ve buz vadileri gibi oldukça mistik haritalar içerisinde yolumuzu bulmaya çalışacağız. Ayrıca yine eski serideki gibi geliş-teknolojini ilerlet-saldır mantığının yanında mistik güçlerle de aramızı iyi tutma zorunluluğumuz mevcut. Tank yapıp da devasa bir ejderha tarafından yokedilmek hoş bir son olmasa gerek...

 

Bu seride bahsettiğimiz gibi herşey yenilenmiş. Oyunun konusu dışında öne çıkan yeniliklerinden biri de tamamen özelleştirilebilir yeni 3 boyutlu grafik motoru. Hatta firma bu oyun motoruna o kadar güvenmiş ki, oyun içi videoları bile aynı grafik motoru ile taratıp oyunculara sunmuş. Aslında böylelikle oyun içi videolar, görüntü kalitesi olarak bir fark yaratmamış duruma gelmiş. Yani bir anda karşınıza çıkacak bir video ile oyunda kendinizin yapacağı savaş görüntüleri arasındaki farkı anlamakta oldukça zorlanabilirsiniz demek bu.

 

Oyunumuzun konusuna geçersek, bu sefer maceralarımız temel olarak 3 bölüme ayrılmış. Biz, oyunumuzun bu Demo sürümünde Aio dünyasında maceralara atılacağız. Bu dünyada büyü ve teknoloji savaşı hakim. Bir taraf eskilerin mistik güçlerini kullanarak savaşmayı yeğlerken, onlara karşı çıkan diğer grupsa teknolojilerini geliştirip ateşli silahlar ile saldırmayı yeğliyorlar. Doğuştan bir büyücü olmayan ve bu yüzden de teknoloji mucidi olan genç kahramanımız Giacomo''''yu, bu gizemli dünyada başarıya ne kadar yaklaştırabileceksiniz ? Rise of Nations: Rise of Legends, size yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor...

 

Program Adı : Rise of Nations: Rise of Legends

Dosya Boyutu : 724 Mb

Dil : İngilizce

Limit : Özellik Kısıtlamalı

Konusu : Strateji Oyunu

indrmek için tıkla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...