Jump to content

Guitar Hero III: Legends of Rock PC' ye geldi


Locked

Önerilen Mesajlar

http://onlinegames.ucoz.com/image/img7/guitar-hero-3.jpg

 

http://www.bushmackel.com/pics/guitar_hero_3_c.gif

http://www.oyunsa.biz/oyun_resimler/133_guitar_hero_iii_legends_of_rock_3.jpg

 

Oynanış ve Yenilikler

 

Oyun, önceki oyunlarda olduğu gibi, ekranda beliren notalara eşzamanlı basma yoluyla oynanacak. Yine önceki oyunlarda olduğu gibi, gitar biçimli kontrol cihazı veya standart PlayStation 2 koluyla oynanabilecek. Oyunun tüm sürümleriyle birlikte gelen kontrol cihazları kablosuz olacak. Oyun yeni bir çok kişi modu ile ve internet üzerinden oynanabilecek. Önceki oyunlardaki karakterlerden bazıları oyundan çıkarılmış, yenileri eklenmiş olacak. Oyunun geçtiği mekanlara yenilere eklenecek. Oyun internet üzerinden oynanabilecek. Oyunda yeni bir çok kişili oyun modu bulunacak: Battle Mode. Ayrıca oyunun, serinin önceki oyunlarından farklı olarak, PC ve Mac sürümleri de piyasaya çıkacak.

 

Karakterler

 

Karakterler önceki oyunlarda da bulunan Axel Steel, Casey Lynch, Izzy Sparks, Judy Nails, Johnny Napalm, Lars Ümlaüt ve Xavier Stone ile yeni karakter Midori'den oluşacak. Bunlara ek olarak oyun içinde Battle Mode yolu ile üç karakter karşımıza çıkacak. Bu karakterlerden biri Slash, bir diğeri kurgusal bir karakter, diğeri ise henüz ismi açıklanmamış, dünyaca ünlü bir gitarist olacak. Oyuncu oynamaktayken arkaplanda, şarkıyı söyleyen kişi olarak gösterilen karakter, Poison grubundan Bret Michaels olacak.

 

Mekanlar

 

Oyunda isimleri "Backyard Bash", "Mitch's Moose Lounge", "Video Shoot", "Ye Olde Royal Odeon", "Shanker's Island", "Desert Rock Tour", "Kaiju Megadome" ve "Lou's Inferno" olan yeni mekanlar olacak. ScoreHero'ya göre bu mekanlar oldukça güzel tasarlanmış.

 

Battle Mode

 

Bu modda oyuncular birbirlerine karşı çalacaklar. Topladıkları Star Powerlar ile rakiplerine çeşitli saldırı hareketleri toplayabilecekler. Bir oyuncu aynı anda bu hareketlerden yalnızca üç tanesine sahip olabilecek. Oyuncu bu hareketleri gitarını yukarı kaldırarak kullanabilecek. Eğer iki oyuncu da şarkıyı çalmayı başaramazsa kazanan, altın gol benzeri bir yöntem olan sudden death ile belirlenecek. Oyuncuların kullanabilecekleri saldırılar şöyle:

 

* Broken string: Rakibin gitarındaki belli bir nota bir süreliğine çalışmayacak. Rakibin bu notayı çalışır hale getirebilmesi için o notaya hızlıca basması gerekecek.

* Difficulty up: Rakip expert harici bir zorluk seviyesinde oynuyorsa belli bir süreliğine zorluk seviyesi artacak.

* Amp overload: Rakibin notalarının gösterildiği bölge titreyip bulanıklaşacak ve notaların görülmesini zorlaştıracak.

* Whammy bar: Rakibin herhangi bir nota çalabilmesi için önce tremolo kolunu kullanması gerekecek.

* Steal power-up: Rakibin saldırılarını oyuncuya geçirecek. Eğer o an rakibin bir saldırısı yoksa oyuncu bu gücü boşa harcamış olacak.

* Double notes: Rakip bir süreliğine tek notaya basması gereken yerlerde iki, iki notaya basması gereken yerlerde ise üç notaya basmak zorunda kalacak.

* Lefty flip: Rakip bir süreliğine eğer sol el düzeniyle çalıyorsa sağ, sağ el düzeniyle çalıyorsa sol el düzeniyle çalmak zorunda kalacak.

 

Online Oynamak

 

Eğer Bu oyunu Playstation 3 için online oynamak istiyorsanız, kendinize ait bir Playstation Network hesabınızın olması lazım. Playstation Network içinde normal Playstation 3 menüsünde Playstation Network Adlı bölümün ardından Singning Up For Playstation Network Adlı yere girin ve ordaki boş alanları doldurun (Playstation 3 Kullanma Kılavuzundada görüceksiniz) Sonra Oyunu açtıktan sonra Online Altından Online oynayabiliceksiniz.

 

Not:Signal Derecesi kırmızı ise çok düşük,Yeşil ise o kadar iyi bağlanabilme sinyali vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Zeytinli Rock Festivali

   Türk Rock Müziğinin Geçit Töreni Yıla Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor! Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım Organizasyon tarafından 6. kez gerçekleşecek Türk Rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 28 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’nde düzenlenecek. Her yıl büyüyerek ve güçlenerek Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük festivali olma unvanını kazanan Zeytinli Rock Festivali, ülkenin dört bir yanında yapılan yeni festivallere ilham kaynağı olurken bir yandan

   , Yer: Pano

  • Google’a rakip geldi: cuil.com

   Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google’a rakip geldi. Google’den ayrılan mühendislerin yarattığı yeni arama motoru http://www.cuil.com yayın hayatına başladı. http://img230.imageshack.us/img230/5033/289241go1.jpg İrlanda dili ‘Gaelic’çede (Gal dili), bilgi anlamına gelen ‘cuil’, en çok kullanılan arama motoru Googla rakip olma iddasındaki yeni sitenin adı.   Standford’da doktora yapan iki öğrencinin kurduğu Google, 10 yıl içinde piyasa değeri 200 milyar doları aşan bir internet devi

   , Yer: Bilim & Teknoloji

  • Dünya Rock Yıldızlarından Muhteşem Cümleler

   Dünyada kızgın gençler olmaya devam ettikçe, Heavy Metal yaşayacaktır" - Ozzy Osbourne   "Pop müzik, çocukların cebindeki parayı çalmak gibi bir şeydir" - Ian Anderson (Jethro Tull)   "Fuck MTV! Asla klip çekmeyeceğiz" James Hetfield (Metallica)   "Kendi ruh halinize uymayan bir müziği dinlemektense, sokağın gürültüsünü dinleyin.Hem daha eğlenceli ve değişken" Kirk Hammet (Metallica)   "İnsanlar üst üste salamura gibi yığılmışlar, biraz yüksek volümlü müzik yaparsam, belki yerlerinden kalkar

   , Yer: Rock / Metal

  • Bodrum Rock Festivali

   Gelecek, gelmeyi düşünen arkadaşlar varsa haberleşelim.       http://cdn.bodrumluculuk.com/wp-content/uploads/2017/06/bodrum-rock-festivali.jpg     Tarih: 20-21-22 ve 23 Temmuz 2017 Yer: Kızılağaç Deve Güreşi Arenası ***07 Temmuz ve 11 Temmuz tarihleri arasında, Kombine ve Kombine + Kamp biletini biletinial.com'dan alan müşterilerimize 1'e 1 bedava kampanyası uygulanacaktır.***   Bu yıl ilk defa gerçekleştirilecek olan Bodrum Rock Festivali'nde 70 rock müziği şarkıcısı ve çok sayıda grup s

   , Yer: Pano

  • Evrensel Semboller (Kutsal Sembollerin İşleyişi III)

   Kutsal Sembollerin İşleyişi III ‟Evrensel Sembollerˮ Evrensel semboller, enerjilerin akışını sağlayan anahtarlardır. Eğer doğru şekilde kullanılırsa her sembol, bir enerji akımının kapısını açar.   http://indigodergisi.com/wp-content/uploads/2012/04/semboller-antik-misir-yunan-anadolu-2.jpg   Hepimiz bir şekilde sembollere aşinayızdır. Bilhassa ruhsal konularla ilgileniyorsak muhakkak gizli sembollerin sırlarını veya elle ya da zihnen çizilerek enerji akışı sağladığı söylenen sembolleri du

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

×
×
 • Yeni Oluştur...