Jump to content

Guitar Hero III: Legends of Rock PC' ye geldi


Locked

Önerilen Mesajlar

http://onlinegames.ucoz.com/image/img7/guitar-hero-3.jpg

 

http://www.bushmackel.com/pics/guitar_hero_3_c.gif

http://www.oyunsa.biz/oyun_resimler/133_guitar_hero_iii_legends_of_rock_3.jpg

 

Oynanış ve Yenilikler

 

Oyun, önceki oyunlarda olduğu gibi, ekranda beliren notalara eşzamanlı basma yoluyla oynanacak. Yine önceki oyunlarda olduğu gibi, gitar biçimli kontrol cihazı veya standart PlayStation 2 koluyla oynanabilecek. Oyunun tüm sürümleriyle birlikte gelen kontrol cihazları kablosuz olacak. Oyun yeni bir çok kişi modu ile ve internet üzerinden oynanabilecek. Önceki oyunlardaki karakterlerden bazıları oyundan çıkarılmış, yenileri eklenmiş olacak. Oyunun geçtiği mekanlara yenilere eklenecek. Oyun internet üzerinden oynanabilecek. Oyunda yeni bir çok kişili oyun modu bulunacak: Battle Mode. Ayrıca oyunun, serinin önceki oyunlarından farklı olarak, PC ve Mac sürümleri de piyasaya çıkacak.

 

Karakterler

 

Karakterler önceki oyunlarda da bulunan Axel Steel, Casey Lynch, Izzy Sparks, Judy Nails, Johnny Napalm, Lars Ümlaüt ve Xavier Stone ile yeni karakter Midori'den oluşacak. Bunlara ek olarak oyun içinde Battle Mode yolu ile üç karakter karşımıza çıkacak. Bu karakterlerden biri Slash, bir diğeri kurgusal bir karakter, diğeri ise henüz ismi açıklanmamış, dünyaca ünlü bir gitarist olacak. Oyuncu oynamaktayken arkaplanda, şarkıyı söyleyen kişi olarak gösterilen karakter, Poison grubundan Bret Michaels olacak.

 

Mekanlar

 

Oyunda isimleri "Backyard Bash", "Mitch's Moose Lounge", "Video Shoot", "Ye Olde Royal Odeon", "Shanker's Island", "Desert Rock Tour", "Kaiju Megadome" ve "Lou's Inferno" olan yeni mekanlar olacak. ScoreHero'ya göre bu mekanlar oldukça güzel tasarlanmış.

 

Battle Mode

 

Bu modda oyuncular birbirlerine karşı çalacaklar. Topladıkları Star Powerlar ile rakiplerine çeşitli saldırı hareketleri toplayabilecekler. Bir oyuncu aynı anda bu hareketlerden yalnızca üç tanesine sahip olabilecek. Oyuncu bu hareketleri gitarını yukarı kaldırarak kullanabilecek. Eğer iki oyuncu da şarkıyı çalmayı başaramazsa kazanan, altın gol benzeri bir yöntem olan sudden death ile belirlenecek. Oyuncuların kullanabilecekleri saldırılar şöyle:

 

* Broken string: Rakibin gitarındaki belli bir nota bir süreliğine çalışmayacak. Rakibin bu notayı çalışır hale getirebilmesi için o notaya hızlıca basması gerekecek.

* Difficulty up: Rakip expert harici bir zorluk seviyesinde oynuyorsa belli bir süreliğine zorluk seviyesi artacak.

* Amp overload: Rakibin notalarının gösterildiği bölge titreyip bulanıklaşacak ve notaların görülmesini zorlaştıracak.

* Whammy bar: Rakibin herhangi bir nota çalabilmesi için önce tremolo kolunu kullanması gerekecek.

* Steal power-up: Rakibin saldırılarını oyuncuya geçirecek. Eğer o an rakibin bir saldırısı yoksa oyuncu bu gücü boşa harcamış olacak.

* Double notes: Rakip bir süreliğine tek notaya basması gereken yerlerde iki, iki notaya basması gereken yerlerde ise üç notaya basmak zorunda kalacak.

* Lefty flip: Rakip bir süreliğine eğer sol el düzeniyle çalıyorsa sağ, sağ el düzeniyle çalıyorsa sol el düzeniyle çalmak zorunda kalacak.

 

Online Oynamak

 

Eğer Bu oyunu Playstation 3 için online oynamak istiyorsanız, kendinize ait bir Playstation Network hesabınızın olması lazım. Playstation Network içinde normal Playstation 3 menüsünde Playstation Network Adlı bölümün ardından Singning Up For Playstation Network Adlı yere girin ve ordaki boş alanları doldurun (Playstation 3 Kullanma Kılavuzundada görüceksiniz) Sonra Oyunu açtıktan sonra Online Altından Online oynayabiliceksiniz.

 

Not:Signal Derecesi kırmızı ise çok düşük,Yeşil ise o kadar iyi bağlanabilme sinyali vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...