Jump to content

Apotheous

Members
 • Toplam İleti

  1.574
 • Katılım

 • Kazandığı Gün

  15

Apotheous en son Ocak 7 2020 tarihinde kazandı

Apotheous daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

10.275 Excellent

4 Takipçi

Apotheous Hakkında

 • Doğum Günü 04-11-1994

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Apotheous

  Peri tarotu destesi bulamıyorum

  Tükenmiş bir şeyi ucuza bulmak biraz zor olur herhalde. Boşa ararsın. Ve seri üretim olan bir mal nasıl sana özel olabilir ki? @Witch Of RainRainRainRainRaiRainRaRaiRainRaRainRainRainRainRaiRainbh Bu ne oldu böyle? Witchi etiketleyip bı örnek verecektim vazgeçtim. Ve karmaşaya bak. Sevgili adminlerimiz böyle bir sorun var sanırım. Etiketi silemiyorum. Hogwarts ogrencilerinin gidip fabrika çıkışı asa almaları diyecektim.
 2. Apotheous

  Peri tarotu destesi bulamıyorum

  PDF i yok mu bunların matbaada basilmaz mı? Çok malca bir soru mu oldu? Xd
 3. Insanlar nasıl çalışıyor lan böyle? Ömür çalışarak geçer mi?
 4. Apotheous

  Apotheous Doğum Günü

  Sağ ol kral. Umarım öyle bir yaş olur.
 5. Apotheous

  Düz Dünya

  Antartika antlaşması yazınca antlaşma çıkıyor. Ayrıca gezegenleri ve Dünya'yı gözlemleyen bir sürü bilim insanı var. Hepsi mi yanılıyor be kanka. Gemi ve gökdelen görme olayı ışıkla alakalı bir şeydi diye hatırlıyorum ve dünya o kadar da küçük bir yer değil. Ama ne yalan söyleyeyim çıkıp kendim bakmadan asla savunmam küreyi veya düzü. Düz Dünyayı kim yarattı ve yaratan gerizekalı bu omurgasızların bizi bu denli kontrol etmesine nasıl müsade ediyor diye çıkıp sormak lazım. neyse dine çekiyorum her mevzuyu kinliyim knka kusurabakma:D
 6. Apotheous

  Düz Dünya

  Dostum, bizim uygarlık yalan söyler bunu anlarım. Hatta onlar yuvarlak dediği için aksine yapışmak bile gerekli olabilir ama bizden bir kaç bin önce yaşamış Sümerli abilerimizin güneş sistemimizi çizdiği düşünülüyor. Ben gerçek kabul ettiğim ettiğim için atıyorum buraya.. http://3.bp.blogspot.com/-jIADPEM6Z4Y/UHAtUhxyCPI/AAAAAAAADPY/6wTdg_KrsYE/s1600/sumerler-sümerler.jpg gibi. Bir kaç yıl önce araştırmıştım düz dünya modelini. Açıkçası gayet mantıklı ama bilimsel mi bilemiyorum. İşin bilim kısmına girmek gerçekten zor. Ama bugün yaşadığımız gezegen gerçekten güvenilmez yani adama arkanıza b
 7. Mesajlarımı şikayet et. Modlarımız silerler. Ve evet en iyisini ben bilirim senin durduk yere bana saldırmanın sebebi dışında. Hareketlere bak.
 8. Biraz kahverengi akrilik boya katıp denesene suya kahveyide kat. Etkisini güçlendirir bence. Hatta iyice çıldırıp, bir kapta bunları kaynatırsak daha da iyi olacaktır sonuç. ne dersin?
 9. Denemek istediğimden değil, merakımdan sordum.
 10. Dip soru yazmayı denedin mi? Kağıt videoda çok sert görünüyordu. Muhtemelen kullanışsız oluyorlar.
 11. Ahh. Ne diziydi be. Dizi yapımları yasaklanmalı. Bu diziyi izledikten sonra hiç bir hayat sizi tatmin edemez!
 12. Kutu kral kututuuututu.

   

  Bakacağım bunlara, açtım siteyi hemen. O değil de bu webçiler ne dengesiz insanlar böyle. Ppyi kuran çocuk yok piyasada 2 haftadır falan. Bu da siteyi kurdu bıraktı demek istemiyorum ama bir süre daha gelmezse öyle olacak. Şu an sitede 25 ziyaretçi var. :D 27 imiş. Hiç fena değil bence.

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...