Jump to content

Matizza

Members
 • Toplam İleti

  53
 • Katılım

 • Kazandığı Gün

  6

Toplam Beğeni

795 Excellent

Matizza Hakkında

 • Doğum Günü 01-01-1993
 1. Wiccanların bir kısmı Summerland denilen bir yere gideceklerine inanıyorlar, bir kısmı da reenkarnasyona inanıyor. Bir süre Summerland'de kalıp sonra reenkarnasyon olacaklarına inananlar da var.
 2. Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir. Büyük Arkana Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yüksek Rahip - Bitti Âşıklar - Seçim yapar yapmaz Savaş Arabası - Birkaç dakika içinde Güç - Kabul ett
 3. Tanridna metodu adı. Kitabıma gidip bakmaya üşenip internetten baktım İngilizce bilgiler daha çok var.
 4. Birden fazla tutkunuz olabilir. Ama hangisi ruhunuza nihai memnuniyeti veriyor? Adım 1: Destenizi hazırlayın. Büyük arkanayı, prensleri ve şövalyeleri kaldırın ve bir kenara koyun. Sonunda 48 kartınız kalmalıdır: Küçük arkanadaki aslarından onlularına kadar olan kartlar ve kraliçeler ile krallar. Adım 2: 12 kez sorun. “Bu enkarnasyonumdaki yaşam amacım nedir?” sorusunu on iki kere tekrar ederken kartlarınızı karıştırın. Tekrar ederken dil sürçmesi olmaması için dikkatli bir şekilde odaklanın. Eğer diliniz sürçerse durun, üç derin nefes alın ve tekrar baştan başlayın. Adım 3:
 5. Joker: Uranüs. Garip, eksantrik, tahmin edilemez birisi. Büyücü: Merkür. Zeki biri. Laf ebesi, dili etkili kullanan. Azize / Yüksek Rahibe: Ay. Sezgisel biri. Yalan detektörü vardır. İmparatoriçe: Venüs. Gösterişli. Güzellik ve moda sever. İmparator: Koç. Cesur ve ateşli. Dışa dönük ve iddialı. Aziz / Yüksek Rahip: Boğa Burcu. Dayanıklı ve kararlı. Zenginlik potansiyeli. Âşıklar: İkizler. Açılımda basitçe birinin ruh eşiniz olduğunu onaylar. Savaş Arabası: Yengeç. Duygusal olarak yumuşak ama zihinsel olarak güçlü. Güç: Aslan. Cesur, şövalye, karizmatik biri. Ermiş /
 6. Büyük Arkana ile Yıllık Grand Tableau Açılımı Bu açılım büyük arkana ile tüm bir yıla genel bir bakış atmak için kullanılır. Açılımı doğum gününde veya yeni yıl arifesinde yapmak daha iyidir. Birinci adım: Büyük arkanayı alt alta dört sıra halinde dizin İlk sıra: Joker’den Âşıklar’a kadar İkinci sıra: Savaş Arabası’dan Asılan Adam’a kadar Üçüncü sıra: Ölüm’den Yıldız’a kadar Dördüncü sıra: Ay’dan Dünya’ya kadar İkinci adım: Küçük arkanayı karıştırın Kartları karıştırırken Evrenden veya Tanrılarından gelecek seneyi göstermelerini isteyin. Üçüncü adım: Her büyük arkana kar
 7. Çok denemek istediğim bir toz ancak geyik boynuzunu internetten almak istediğimde gerçekten yüksek rakamlar önüme çıkıyor. Bir gün doğada karşıma çıkarsa yapmaya niyet ediyorum
 8. Forumların devri kapandı tüm dünyada. O nedenle hiçbir şey canlandıramaz. Devir sosyal medya devri. Ancak Gnoxis mükemmel bir arşiv olarak her zaman internette kalmalı.
 9. Kimse yazmamış ben yazayım, arkadaşlar bu şey büyü filan değil, yıllar önce sahte isimle birinin insanları trollemek için yayınladığı ismini bile anmak istemediğim saçma bir kitaptan alıntı.
 10. Matizza

  Temizlik İksiri

  Berbat bir google translate eseri.
 11. Bana mailinizi gönderin göndereyim. Temizliyorum şimdi

 12. Merhaba, tarot kitabı pdf'i için size mesaj atmak istiyorum ancak gelen kutunuz dolu olduğu için mesajım gitmiyor temizlemeniz lazımmış.

 13. Burda mumu dökmekten bahsetmişsiniz, mumu nereye döküyoruz, yanarken bir yere damlatmaktan mı söz ediyorsunuz? Tütün ve tuz karışımını muma eklemek derken de yani mumu kenarlarından biraz ısıtıp bu tütün tuz karışımını mumun etrafına yapıştırarak yapabiliriz miyiz klasik yöntemle?
 14. Evet, desteden sırasıyla 21 kart seçiyorsunuz ve ilk seçtiğiniz kart birinci kart oluyor, son seçtiğiniz kart da yirmi birinci kart oluyor.
 15. Matizza

  Oracle Desteleri Hakkında Bilgisi Olan ?

  Oracle desteleri hakkında merak ettiğiniz tam olarak nedir? Adı üstünde kehanet için kullanılan kart destelerine verilen isimdir oracle desteleri. Tarot'tan farkı ise Tarot'un kendine has sistemine tabii olmamasıdır. Türkiye'de bulabileceğin Deste Katina, Tanrıça Rehberliği Kartları, Tao Kehanet kartları ve Peri Tarot'u* vb. gibi desteler oracle / kehanet desteleridir mesela. ( * Türkiye'de yayınlanan Peri Tarot'unun orijinal adı Fairy Ring Oracle ama muhtemelen yayıncı aradaki farkı bilmediği için Türkçe'de Peri Tarot'u ismiyle yayınlamış.)

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...