Jump to content

luciddreamer

Members
 • Toplam İleti

  101
 • Katılım

Toplam Beğeni

76 Excellent

1 Takipçi

luciddreamer Hakkında

 • Doğum Günü 20-03-1989

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Direk satanik demek doğru değil de bilemedim
 2. Fikri olan var mı?
 3. Çalışma şöyle fehu rune var bunu feee huuu şeklinde 64 defa mantra olarak söylüyoruz sonda da sözlerle ve imajine ederek enerjiyi yönlendirme yapıyoruz
 4. Anladım sitelerinde yazdıkları yazıda geçen uygulama nasıl işe yarıyor mu?
 5. Selamlar araştırma yaparken Joy of satan adında bir satanist siteye denk geldim. Orada herhangi bir malzeme olmadan rünleri mantra olarak tirreştirip sonunda olumlama ve imajinasyon yoluyla çalışma gördüm. Ne dersiniz normal bir çalışma olur mu? Yeterli bir sistem mi
 6. Neden tanımadığımız ruhları çağırmıyoruz bunu sebebi nedir ? Örneğin uzaktan tanıdığımız biri bizi görmese bile ya da eskiden ölmüş biri. Ne zararı olabilir ?
 7. Teşekkür ederim Hektor. Enerji seviyesi olarak Meditasyon yapıyorum. Yani enerjisel olarak düşük olduğumu hissetmiyorum. Korunma arınma yapmak bir çok yol var ama en azından çember açmak Vs ortaya çıkması garip geldi.
 8. Bu konuda benim de fikrim yok. Korunma yapıyorum fakat yine de hastalanıyorum. Bu rahatsızlık verici her seferinde böyle olması iyi değil.
 9. Büyü yaptıktan sonra hastanmanın yorgun hissetmenin nedeni nedir? üstelik beden çevre temizliği ve koruma yapıldığı halde
 10. luciddreamer

  Meditasyon Soru Cevap Bölümü

  Bütün her şey sekteye uğradı hem de bütün ömrüm boyunca düzgün nefes bile alamıyorum ki kafa yapısı olarakta pek iyi değilim. Ne yazık ki bazen böyle olabilir. En azından amacım vardı gidilecek yol vardı o da kalmadı. Bitkiler ve doğa bile hasta ediyor. Ne yapmalıyım? Sanırım cevabı yok.
 11. luciddreamer

  Meditasyon Soru Cevap Bölümü

  Nereye kadar devam edecek bu süreç peki? Uzayı görmenin,gözlerimi kapattığım zaman "büyük bir genişlik" hissetmenin sebebi sanırım enerjinin önünde engel olmaması ve bunu bilmek. Beni en çok rahatsız eden nokta fiziksel olarak değişimler yaşamak. Çeşitli ilerlemeyi engelleyen rahatsızlıklar vs. Bunlardan kurtulayım ki yoluma devam edeyim.
 12. luciddreamer

  Meditasyon Soru Cevap Bölümü

  Selamlar bir şey sormak istiyorum. Meditasyonu her gün düzenli olarak yapmaktayım bu süreç içerisinde çeşitli şeyler yaşadım yaşıyorum. Eskiden sorduğum bir soruyu burada yayınlamıştı Sirius. Şimdi bu dönemde yaşadıklarım. Özellikle bir boşluk hissi sanki bir şeyle artık bağım daha da güçlenmiş gibi vücudum da çok değişikler oldu alerjiler daha hassastı ve sağ gözüm daha iyi görmeye başladı ki ben miyoptum. Rüyalarım da mesela uzayı gördüm ama çok canlıydı. Karekter olarak baya değiştim. Çevremden sebepsizce ayrılan kişiler oldu. Düşmanlar belli etti kendini vs. Bir şey olacak ve sanki ben art
 13. Teşekkür ederim ancak şunu bu yüzden sordum genel anlamda aşk büyüklerinde bundan çok daha fazla büyük etki oluyordu yani karşıdaki kişi çok yoğun bir ilgi ve Aşkla geliyordu. Bunun sınırlandırılması ne şekilde oluyor ilginç.
 14. Selamlar,açıkçası hoşuma gitti bu büyü fakat yapan kişinin ve büyünün gücüne göre değişseede bu uygulamada karşıda ki kişi ne kadar sürede ve ne şekilde geldi? Yani bu büyünün etki tepki mekanizmasında olanları merak ediyorum.

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...