Jump to content

AbraKadabra

Members
 • Toplam İleti

  3.277
 • Katılım

 • Kazandığı Gün

  27

Toplam Beğeni

10.311 Excellent

AbraKadabra Hakkında

 • Doğum Günü 25-06-1993

Güncel Profil Ziyaretleri

119 profil görüntüleme
 1. Zamanında teklif ettiler ama benim kendime olan inancım zayıf olduğu için reddetmiştim.Şimdilerde pişmanım.Bakalım tekrar aynı ortam oluşursa ki bu zayıf bir ihtimal çünkü ben yine negatif enerjili parazit varlıklar musallat olur diye korkuyorum.İşte aynı ortamın oluşması için önceden hazırlık yapmak gerek(telepati,durugörü vb) Şimdi düşününce burda hayatımı yaşamadan oraya gitmek de mantıksız,hem hala kendime inancım zayıf, burda kalırım şimdilik:blink: :blink:
 2. Forum son zamanlarda uzaylılarca epey işgal edildi bunu kabul edelim
 3. AbraKadabra

  Kolaysa Yazın!

  Felaket fellahları fakat feriştahları ferah,
 4. Aurora yeryüzündeki tüm güzel şarkılar sana gelsin:p
 5. Bende de anksiyete var sanırım.Birdenbire berbat hissedebiliyorum özellikle akşamları.birsürü psikomanyak bozukluk:d İşin garip yanı benden başka bilen yok.neyse iyiyim genel olarak sordugun icin saol.çok manyak bir insanım şuan bu cümlelerimden bunu anladım.özlemişim seni be eda.iyisin iyi.bu arada sohbet için saol ahaha:D
 6. Kaçınız azazil denen kıllı yaratığın emrindeki cinlerin bile ondan korkucak derecede korkak olduklarının bilincinde
 7. Kusura bakma ama hiçbir majisyen yada bu olayları yapan birisi yaptıklarını yada başardıklarını gerçek hayatta yada bir internet sitesinde büyüye yada başka birşeye inanmayan birisine bunları açıklamak için ugraşmaz yada çaba sarf etmez.. Konuya ithafen yazıyorum evet yaptığım bir büyü tuttu.
 8. AbraKadabra

  Üç temel korku...

  Ölümden korkmuyorum bu 1. Bunu kanıtlıyabilirim..cehennemden korkmuyorum şayet öyle bir yer olsada korkmazdım.Bu kadar harika bir Tanrı cehennemi yaratmış olamaz.günah ve sevabada inanmıyorum.dinler gercek ama benim fikrimde ve yaratıcının fikrinde olan yegane şey sevgidir bende bu yüzden dine ihtiyaç duymuyorum.Yalnız gerçekçi ve aldatmayan sevgi ile Tanrı bilgisine ulaşabilirsiniz.Tanrıdan da korkmuyorum çünkü o beni seviyor bende onu.tüm yorumları okumadım konunun ama kendi fikrimi eklemek istedim.Ben Tanrıyı sanki benim büyükbabammışcasına seviyorum..bu arada konuyu hortlatmış olduk hadi h
 9. Bende de şöyle bir hava var doğduğumdan beri, sevdiklerime birşey olmasın ama bana olabilir,nitekim ölmenin de yaşamaktan farklı biryanı yoktur diye düşünüyorum.Defalarca kez ölümü birşekillerde alt etsemde,nasıl bir his olduğunu merak ediyorum.Eskiden deprem olduğunda dua ederdim ama onu da kendim için etmiyodum heralde bilmiyorum.Belki pysko diceksiniz ama ölmek nedense hep ilgimi çekmiştir.

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...