Jump to content

sidar

Members
 • Toplam İleti

  5.872
 • Katılım

 • Kazandığı Gün

  25

Toplam Beğeni

10.564 Excellent

sidar Hakkında

 • Doğum Günü 09-01-1995

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Ooo gnoxis naber ya ? Nasılsınız arkadaşlar beni özleyen ? . Ben fena değilim fenafillah da olamadım bu arada ...
 2. Bu kadar fazla özel olamaz . Tam da bu tarz şarkıların paylaşılması gerektiğini düsünüyorum . Meraklandım ? ). En yakın arkadaşlarımdan biri 7 aydır cezaevinde imiş ve benim haberim yok . Cok aksattık birbirimizi ama ,nasıl haberim olmaz , kimsede bana söylemeyi akıl etmez ? ben şimdi büyükada da kim ile keyif yapacağım ?
 3. sidar

  Evliliğe Bakışınız Nedir?

  Evlilik viski olarak zannettigin ickinin cin tonik cıkması ama olsun geceyi buda idare eder diyerekten gittikce tada degil alkole yogunlastıgın sıradan bir alkoliklik günüdür .
 4. Bu listeyi yapan arkadaş nasıl bir kafa ile bunu yapmış ? . Sibel kekili , atatürk , nuri alco ve cengizhan ? . Ayrıca yeniden dünyaya geldiğimizde eski tarih ünlülere nasıl bedenlenecez ? , Oyun da olsa mantıklaşalım lütfen .
 5. Her gün biraz daha duraklama kaydediyorum . minimalize huzurlu ve sterilize hormonluyum . Güneşin tadında bir gelecek , sonbaharın tadında yollar ve kışın sogununda kendinle sevismeler var . Sırtımız har daim dik cünkü zaten boynumuza kadar b.ka battık ..
 6. Bazı şeyleri beklerken arada katlananılan şeyler gittikce katlanıyor .Katlandıkça nakış atıyor , geriye onu isleyecek katmercinin haliyeti rızkı nedir ? , birseyler olsun . Yani at ç.küne kelebek de olabilir , ağdacıya kıl olabilir ,gögüs arasına apış yanı da olabilir . Ne olur ne olabilir , arada birseyler olsun biz farketmeyelim hacoo , hayret makamından hararetle ..
 7. sidar

  Boko Haram Örgütü

  Örgütün adına bakarsak rasputin tarikatı gibi . , voodoist bir yapısı da var ..
 8. sidar

  Gıda katkı maddesi

  Aralarından en tehlikeleri modifiye nisaştalar , unlar ve tatlandırıcılar .Cok meshur bir tatlandırıcı vardı , hemen hemen bütün hamburgerlerde kullanılıyor ,Topukları yaglayıp kacacan ondan yag da bitkisel olmasın .
 9. Bu konularda gıda mühendisi , virolojisi kisilerin yazılarını ve efendim güncellenen bilgileri incelememizde fayda var . Bir yazı paylasayayım . Nutri-Genetik beslenme bicimini önemsemekte fayda var ; İkinci olarak gıdaların sindirimi ve vücut üzerindeki etkileşimi son araştırmalara göre yaşanan coğrafyadan ve coğrafyaya bağlı genetik altyapıdan bağımsız ele alınamaz. Yani sizin atalarınız ve siz genetik olarak hangi coğrafyanın özelliklerini gösteriyorsanız o coğrafyanın beslenme biçimi sizin için ideal oluyor. Örneğin yapılan bir araştırmada Hindistan'da zerdeçal günlük kullanımın bir pa
 10. Patron diye bir tekila cinsini ilk defa ben ictim diye , ilk siftah yaptım beni ayın müsterisi yapın dedim . Ben şaka yapmıştım halbuki arkadaşlar harbiden yaptı vesikalık fotom asılı ayın müsterisi diye .
 11. Witch of Rain ,neşe ve huzur bulması adına ; [video=youtube;HN-KHZ9NDVA]https://www.youtube.com/watch?v=HN-KHZ9NDVA ...
 12. sidar

  Dejavu Nedir?

  Bununla ilgili tıpkı karabasan dedikleri uyku felci gibi bilimsel bir tarafının oldugunu okumustum biryerlerde . Teorik olarak daha cok tabi .Beynin ani kısa devreler yaparak son derece mikro zaman diliminde anımsama duygusu yasadıgı varsayılıyordu . Herhalde bir denek üzerinde dejavu yasanılırken test etmesi zor olsa gerek .Matrix filminde dejavu yasamak tehlikeli idi bana ilgin gelmisti filmde . İsin ciddi paranormal tarafını bilen bir arkadaş varsa yazabilir . Ama ben ne yazsam şimdi totodan sallamasyon olacaktır ..

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...