Jump to content

Archnight

Members
 • Toplam İleti

  757
 • Katılım

 • Kazandığı Gün

  4

Toplam Beğeni

321 Excellent

Archnight Hakkında

 • Doğum Günü 26-07-1989
 1. Archnight

  Günün Sözü

  Bir fırtına için ufak bir esinti ; Bir çığlık için az bir nefes ; Trajediler ise ben yeterim..
 2. Yaşamanın tek bir amacı var enkarne olduğun her şekilde tüme varım için geçen süreyi tamamlamak .. Doğası bu.. doğum yada ölüm yoktur sadece enkarne olmak vardır . Seni sen yapan her atom yıllar önce başka bir bileşendi . Senden sonrada başka bileşim oluşturarak devamı sağlayacaktır . . Bilinçlerimiz tüme vardığında tek olacağız işte o an hiç birşey yaşanmamış zaman geçmemiş sadece herşey bir andan itibaren olmuş olacak . Karışık biliyorum ama isterseniz daha detaylıca anlatabilirim
 3. Akira Yamaoka & Edgar Rothermich - Promise .. Kopyala yapıştır dinle .. kafan nasıl da sakinler ( not : Silent Hill - soundtrack müziklerinden biridir .. )
 4. Altın kazanmak için yahudi yakma modası geçti . Artık Çinlileri hasta edip seddin ardında ölmelerini izlerken altına olan talebin artması veya azalmasının faiz hesabını yapmak daha vicdanlı bir hal oldu .. Neydi o eski yanık kokuları .. Kaz dağları gidiyor hey gidi hey ...
 5. https://youtu.be/Z5BrfwUveq4. Sayko sevenlere gelsin o zaman
 6. Archnight

  Çağrışım Oyunu

  Harabeler ..( hayatım gibi )
 7. Archnight

  Çağrışım Oyunu

  Bu göbeğin altında
 8. Hayatımda kimseyi istemediğim halde , bazen de kimsenin olmamasından o kadar rahatsız oluyorum ki anlatamam.. Ölümlü bir bedene sıkışıp kalmış olmanın verdiği farkındalık rahatsız etmeye başladı iyice... Keşke pasta yapmayı daha iyi bilseydim .. hadi bana eskisi gibi '' Küçük Prens '' oku ve bende kaçak öpüşmelerimizi hatırlayıp gülümseyerek uykuya dalarım ..... Hadi bana her zaman ki gibi güzel bir yalan söyle .. nasıl olsa inanırım ben ..
 9. Çin'de lağımdan toplanan pislikler ile organik yağ yapıp o yağı yemeklerde kullanıldığını bilmeyen üye ( cidden böyle bişey var ve illegal şuanlık ama )
 10. Birşeyin random şifresi olan üye
 11. Uzun bir aradan sonra foruma geldiğim için... Tazelenmiş

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...